07:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bayram Namazı için gittiği camide rahatsızlık geçirdiği bildirildi.
05:17
Bayramı direnişte geçiren işçiler mücadelede kararlı. İşçiler 'Direnişimizi kazanırsak bizim için gerçek bayram olacak' diyor.
05:10
CIPOML Avrupa bölge toplantısının sonuç bildirgesinde ise “İşçi sınıfı ve halklar kendi kaderini kendi ellerine almalı!” denildi.
04:44
Elif Ekin Saltık, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü Kadınlar için adaletin gerçek karşılığını konuştu.
04:28
Halil Polat Mersin’deki Barış Meydanı’nda başlatılan Adalet Nöbeti’ndeki yurttaşlarla konuştu.
04:22
Ege Üniversitesi’nden Prof. Dr. Bayram Göçmen’in soyadı keşfettiği tombul çekirgeye verildi.
04:14
İngiltere'nin başkenti Londra'da güvenlik açığı olduğu tespit edilen beş yüksek katlı bina tahliye edildi. Tahliyelerden 4 bin kişi etkilendi.
03:16
Bursa'nın Büyükorhan ilçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli 10 asker, yedikleri akşam yemeğinden zehirlendiği iddiasıyla hastaneye kaldırıldı.
03:06
İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası’nın her yıl düzenlediği Hormonlu Domates Ödülleri’nin töreninde gerginlik yaşandı.
02:41
Hollanda Ulusal Güvenlik ve Terörle Mücadele Koordinatörlüğü Osmanlı Ocakları’nın ülkede şube açmasını, endişe verici bir gelişme olarak değerlendirdi
02:26
Malatya Battalgazi’de berber dükkanında çıkan silahlı kavgada 3 kişi öldü 2 kişi yaralandı
01:07
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak sosyal yardım alanların verilen işi kabul etmemesi halinde yardım kesileceğini söyledi. 
00:56
PYD'nin kontrolündeki Afrin’e komşu Kilis'te sınıra 2 obüs ve zırhlı personel taşıyıcı sevkıyatı yapıldı.
00:39
Siirt'in Şirvan ilçesine bağlı iki köy arasında korucuların da karıştığı silahlı kavgada, 3 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.
23:44
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar ve Suudi Arabistan Dışişleri Bakanları ve Katar Savunma Bakanı ile telefonda görüştü.
23:27
Katar 4 körfez ülkesinin 13 maddelik talep listesini reddetti. Liste’de Türk askeri üssünün kapatılması da vardı
23:11
Washington Büyükelçiliği önündeki protestoculara yönelik saldırıyla ilgili Eyüp Yıldırım hakkında 19 yıl hapis istendi.
22:36
Kağıthane'de, 3 çocuklu Yasemin ve İmdat Kuş çifti, elektriği olmayan ve kullanılmayan boş bir dükkanda yaşam mücadelesi veriyor.     
22:30
Bodrum’da işine geri dönmek için 8 aydır oturma eylemi yapan eğitim emekçisi Engin Karataş gözaltına alındı. 
21:53
Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, Dünya Mimarlık Günü kapsamında fotoğraf yarışması düzenliyor.
21:41
'Sıradışı' temalı festivalde 600 yerli ve yabancı sanatçı İstanbul’un 15 farklı mekanında 29 konser verdi.
21:25
TAYAD açlık grevindeki mahpus Filiz Gençer'in taleplerinin kabul edilmesini istedi.
21:11
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Baskın Oran'a yazdığı yazısından dolayı 'Kendisini iilim adamı olarak pazarlamış' dedi, dava açacağını söyledi.
20:32
Arnavutköy'de tekstil ve mobilya imalat atölyeleri bulunan fabrikada yangın çıktı, yangın söndürüldü.
19:24
Mersin'de Tarsus C Tipi Kapalı Cezaevi’nde bulunan kadın tutukluların yeni cezaevine sevk edilirken darbedildiği iddia edildi.
19:17
Ankara Katliamı'nda yaşamını yitirenleri anmak isteyenlerin maruz kaldığı polis şiddeti yetmedi bir de dava açıldı.
19:07
Tutuklanan Diken'in Eski Editörü Gazeteci Tunca Öğreten cezaevinden mektup yazdı: Van Minüt! Hepsinin iddianamesini okudunuz mu?
19:00
Galatasaray Meydanı'ndaki F Oturumunda 80 yaşındaki hasta mahpus Hacı İsa Sezek'in serbest bırakılması talep edildi.
18:47
KESK: KHK ile ihraç edilen yüzbinlerce kamu emekçisi bayrama çocuklarına bayramlık alamamanın, şeker götürememenin burukluğuyla giriyor.
18:02
Kapatılan TV10'un çalışanları ve izleyicileri adalet arayışlarının 38. haftasında.
17:49
Hem köpeğe, hem kadına şiddet uyguladı. Marmaris'te S.A. isimli erkek, köpeğe şişe fırlattı, kendisine tepki gösteren kadını darbetti.
17:31
Danıştay, CHP'nin başvurusu üzerine cep telefonları ve iPad'lerden bandrol ücreti alınmasını iptal etti.
16:57
Erzurum'da çocuklara ateş edilmesinin ardından, çocuğa yönelik bir şiddet haberi daha geldi. Parke taşıyla çocuğa vurdu ama serbest kaldı.
16:14
Hatay'da Türkiye'ye giriş yapan 5 IŞİD'li canlı bomba yakalandı. Canlı bombaların bayramda metropollerde eylem planladığı bildirildi.
15:57
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş cezaevinden bayram mesajı yolladı: Umut ediyorum, bu bayram da coğrafyamıza aynı mücadele azmini taşıyacak.
14:50
Bayram tatilinin getirdiği trafik yoğunluğu pek çok ilde ölümlü kazalara yol açtı. İşte afere gününde yaşanan trafik kazaları bilançosu.
14:05
Behind the moves by the USA to strengthen its support for the Kurds is the intention to draw the Kurds further into the tension and conflict.
13:56
639. haftada Mehmet Sait Zengin’in akıbetini soran Cumartesi Anneleri, 'Mezarsız aileleriz. Bayram da, Adalet de herkes içindir. ' dedi.
13:48
Documentarist 10. İstanbul Belgesel Günleri’nin ödülleri belli oldu. Festivalde Jüri Özel Ödülünü 'Aşk Bitti' ve 'Gacı Gibi' filmleri aldı.
13:23
Ankara Kadın Platformu 26 Haziran pazartesi günü 'Adalet Yürüyüşü'ne katılacağını açıkladı.
13:02
Antalya'da Onur Haftası programı Biz Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği Araştırmaları Topluluğu tarafından açıklandı.
12:14
Adalet Yürüyüşü'nün 10. gününde konuşan Kemal Kılıçdaroğlu; 'Gerginliklerden de kurtulabileceğimiz bir Türkiye umut ediyorum' dedi.
11:55
İstanbul Valiliği, 25 Haziran Pazar yapılması planlanan LGBTİ Onur Yürüyüşü’nün yasaklandığını duyurdu. Onur Haftası Komitesi tepki gösterdi.
11:40
Türk Metal Sendikası Ankara 1 No'lu Şube'de Deniz Çiçek'in emeklilik açıklamasının ardından 'Yeni başkan kim olacak' tartışmaları başladı.
11:36
Çin’de aşırı yağışlardan dolayı meydana gelen toprak kaymasında 141 kişi toprak altında kaldı.
11:28
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi Kısacık Köyü'ndeki yöre halkı altın madenine karşı yeniden ayakta.
11:12
Sosyal Demokrat İşçi Partisi Milletvekili Sultan Kayhan; 'Muhafazakar Moderat Parti'nin İsveç Demokratları'na el uzatması ırkçı partiyi güçlendirdi'
11:07
Adana'da kurulan Adalet Çadırı'na Adana Alevi Platformu ve Alevi Kültür Dernekleri destek ziyaretinde bulundu.
11:02
İsveç'te hükümet, çeşitli ülkelerden gelen ve teneke kutu toplayarak geçimlerini sağlamaya Romanlara yönelik önlemler almaya hazırlanıyor.
10:18
Balıkesir'in Altınoluk İlçesi'nde bir araya gelen siyasi parti ve demokratik kitle örgütleri temsilcileri Adalet Yürüyüşü toplantısı gerçekleştirdi.
09:18
Madencileri tencere, tava, teneke ve davullarla kovan Kurşunlu Köylüleri, daha önce durdurdukları maden ocağına yine izin vermeyeceklerini söyledi.
08:45
İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nden Yunanistan'a geçmek üzere olan 47 mültecinin geçişi engellendi.
08:25
CNN Türk spikeri, gazeteci Nevşin Mengü'nün aylık edebiyat dergisi Bavul Dergi'de yazacağı, derginin sosyal medya hesabından duyuruldu.
07:24
Bakırköy'de bir iş yerinde doğalgazdan kaynaklandığı düşünülen bir patlama meydana geldi.
04:37
Diyarbakır'da çeşitli temaslarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcı Zeynep Altıok'un, Tarihi Sur için önümüzdeki günlerde rapor hazırlaması bekleniyor.
04:35
Önceki senelerde Bayram öncesi yoğunluğun yaşandığı Eminönü, esnafa göre bu yıl sakin.
04:30
PETKİM'de TİS imzalanma sürecine dair konuşan işçiler, anlaşmanın TOMA'ların ve silahların gölgesinde yapıldığına dikkat çekti.
04:20
Bir aydır grevde olan Form Ambalaj işçileri, bayramda da grevde olduklarını belirterek; 'Gerekirse bir bayram daha buradayız' dedi.
04:18
Avrupa'nın Gündemi'nde bu hafta Fransa Cumhurbaşkanı Emmanıel Macron'un OHAL sürecini uzatma süreci ve Londra yangını sonrası gelişmeler yer alıyor.
04:15
Adana'da haftalardır kurdukları çadırda adalet talebinde bulunan yurttaşlar Evrensel'e konuştu.
04:11
Türk Metal Sedikası, MESS'le yapılacak 2017 TİS öncesi, üyeleriyle anket yaptı.
04:11
Makbule Hatice, Ramazan Bayramı'nda geçmişten gelen özlem ve kültürle yapılacak yemeklerden, kurulacak sofralara ilişkin hatırlatmalar yaptı.