‘Evrensel’i bayide bulamıyorum’, ‘Yurt dışında yaşadığım için basılı gazeteyi göremiyorum’ ya da ‘Evrensel’i İnternetten okuyorum ama çorbada benim de tuzum bulunsun’ diyorsanız Evrensel E-gazeteye abone olabilirsiniz.

Appstore download Android download
Evrensel e-gazete

UYGULAMAYI İNDİRİN

Evrensel e-gazete uygulamasını akıllı telefonunuza ya da tabletinize Google Play veya Apple Store'dan indirebilirsiniz.

oku

ABONE OLUN

Aylık 20.99 TL ya da yıllık 229.99 TL ödeyerek, Evrensel e-gazeteye hemen abone olabilirsiniz.

oku

E-OKUYUN!

3G bağlantısı veya WiFi üzerinden e-gazeteyi indirdikten sonra, İnternet bağlantınız olmasa bile tamamını okuyabilirsiniz.

oku
 • Ülke sınırı yok

  ‘Evrensel’i bayide bulamıyorum’... ‘Yurt dışında yaşadığım için basılı gazeteyi göremiyorum’... ‘İnternetten okuyorum ama çorbada benim de tuzum bulunsun’ diyorsanız; e-okuyun Evrensel’i. Aylık abonelik için 20.99 TL, ya da yıllık abonelik için 229.99 ödeyerek, Evrensel e-gazeteye abone olabilirsiniz.

 • Sabah 5'de hazır

  Evrensel e-gazete, her sabah TSİ saat 05:00'de okunmaya hazırdır... Evrensel e-gazeteyi Android veya Apple cihazınızla sayfa sayfa çevirin, isterseniz yakınlaştırarak okuyun.

 • 16 sayfa renkli...

  E-gazete uygulamamız ile, günlük gazetenin yanı sıra, Evrensel Pazar, Ekmek ve Gül, Genç Hayat eklerine bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. Uygulamadaki menü seçeneğiyle istediğiz sayfa ya da sayfaları kaydederek, İnternete bağlı olmadığınız zaman okuyabilirsiniz.

 • İndir, sonra oku

  3G bağlantısı veya WiFi üzerinden e-gazeteyi indirdikten sonra, İnternet bağlantınız olmasa bile okuyabilirsiniz. E-gazetenizi indirirken Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz. GSM hattı kullanıldığı taktirde operatörünüz tarifenize göre ücretlendirme yapabilir.E-gazetenin bir sayısının ortalama boyutu 5 MB’tır.

 • Android ve iOS

  Evrensel e-gazete uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Slide 4
Slide 3
Slide 2
Slide 1
Slide Bottom


E-gazetenin Android ve IOS uygulamaları yenilenmiş ve her iki platform için de abonelik seçeneği aktif hale gelmiştir. Lütfen yukarıdaki butonlara tıklayarak yeni uygulamalarımızı indirin..