22 Mart 2020 10:51

Mobil operatörler AVM'lerdeki mağazalarını kapattı

Turkcell ve Türk Telekom'un ardından Vodafone Türkiye de koronavirüs önlemleri dahilinde AVM'lerdeki mağazalarını kapattığını açıkladı.

Soldan sağa Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone logoları.

Paylaş

Türkiye'de hizmet veren üç büyük mobil operatör, koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında AVM'lerdeki mağazalarını kapattı. Şirketler, AVM dışındaki mağazalarda pazar günleri hariç 12.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermeyi sürdüreceklerini açıkladı.

AVM'lerdeki mağazaları kapatma kararını son olarak Vodafone Türkiye aldı. Firma, Vodafone müşterilerine SMS göndererek kararı duyurdu.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Değerli Müşterimiz, Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı önceliğimizdir. COVID-19 ile mücadeleye AVM'lerde bulunan mağazalarımızı kapatarak destek oluyoruz. Diğer mağazalarımız Pazar hariç her gün 12:00 ve 18:00 arası hizmet verecektir. Hattınızla ilgili tüm işlemleri vodafone.com.tr ve Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz."

Geçtiğimiz cuma günü Turkcell ve Türk Telekom da müşterilerine benzer bir açıklama yaparak AVM'lerdeki mağazalarını kapattıklarını duyurmuştu. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Korona günlerinde savaş: Moskova anlaşması askıda

SONRAKİ HABER

İspanya: Koronavirüs ve bir neoliberalizm distopyası

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...