20 Ağustos 2018 11:30
Son Düzenlenme Tarihi: 20 Ağustos 2018 11:48

Mehmet Barlas: ABD bir ülkeye düşman olursa eşcinsel bombası planlar

Sabah Başyazarı Mehmet Barlas, 'ABD bir ülkeye düşman olduğunda bu ülkenin insanlarının cinsel tercihlerini değiştirecek bir bombayı planlar' dedi.

Mehmet Barlas: ABD bir ülkeye düşman olursa eşcinsel bombası planlar

Ekran görüntüsü, 'Mehmet Barlas ile 45 Dakika' programından alınmıştır

Paylaş

Sabah Başyazarı Mehmet Barlas, ABD'nin 1944'te düşman askerlerini eşcinsel yapacak bir bomba için çalışmalar yürüttüğünü iddia ederek "Amerika bir ülkeye düşman olduğu ve savaşmaya karar verdiği zaman ya bu ülkenin insanlarının cinsel tercihlerini değiştirecek bir bombayı, ya da hepsini öldürecek bir bombayı planlar" diye yazdı.

Sabah'ta "Neden ABD’ye 'FETÖ’yü vermezseniz size yaptırım uygularız' demedik ki" başlığıyla yayımlanan yazısında, California Berkeley Üniversitesi uzmanlarının, 2'nci Dünya Savaşı'nda Japonya'ya karşı kullanılması planlanan farklı bir bombayı hedefleyen çalışmaların gizli belgelerine ulaşıldığını iddia eden Barlas, "Buna göre Amerikalı uzmanlar, 1944'te düşman askerlerini eşcinselleştirecek bir bomba için çalışmalar yapmaktaymışlar... Bu bomba uçaktan atıldığı zaman, düşman askerleri birbirlerine karşı cinsel çekim hissedeceklermiş. Böylece Amerika'ya karşı savaşmayı bırakıp birbirleriyle sevişeceklermiş. Düşünün ki bu proje bir fantezi falan değilmiş..." diye yazdı.

Barlas yazısının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Bilindiği gibi Amerikalılar Japonya üzerine bu bombayı değil Hiroşima ve Nagazaki'ye iki tane atom bombası attılar. Japonlar da söz konusu bombayla amaçlanandan faklı bir 'Kayıtsız şartsız teslim'le, savaşmaya son verdiler.

Şu anda dünyada Amerika ile anlaşmazlık içinde olan tüm ülkeler, karşılarındaki muhatabın yani Amerika'nın kafa yapısını yukarıdaki olaya bakarak anlayabilirler. Yani Amerika bir ülkeye düşman olduğu ve savaşmaya karar verdiği zaman ya bu ülkenin insanlarının cinsel tercihlerini değiştirecek bir bombayı, ya da hepsini öldürecek bir bombayı planlar.

Çeşitli araştırmacılar dünya nüfusunu fazla bulan 'Derin Amerika'nın, çeşitli ilaçlarla erkekleri kısırlaştırdığını saptamışlar. Örneğin Amerikan yapısı grip aşıları erkekleri en az iki ay eşlerinden uzak tutuyormuş. Diğer bazı ilaçlar da kısırlaşmaya sebep oluyorlarmış. Sonuçta, Amerikan uzmanlarına göre dünya 7 milyar insanı barındıracak kaynaklara sahip değilmiş. Çözüm yolu ise önce üremeyi durdurmak olabilirmiş." (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Tarlabaşı’da yaşayan kadınlar: Pazardan elimiz boş dönüyoruz

SONRAKİ HABER

Denizli'de midibüs kaza yaptı: 12 öğrenci yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa