08 Aralık 2017 16:08

Game of Thrones 8. sezon başlangıç tarihi doğrulandı

Game of Thrones 8. sezonun 2019'da yayınlanacağına ilişkin iddiaları dizide Sansa Stark'a hayat veren Sophie Turner tarafından doğrulandı.

Game of Thrones 8. sezon başlangıç tarihi doğrulandı

Paylaş

Seyirci ile buluşmaya hazırlanan Game of Thrones 8. sezonu başlangıç tarihi Sophie Turner tarafından doğrulandı.

Shiftdelete'in aktardığına göre; yedinci sezonu sona eren ve altı bölümden oluşacak sekizinci sezonu merakla beklenen Game of Thrones'un çekimleri başladı ve ilk açıklamalar da geldi.

Günümüzün en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones 8. sezon ile seyircilerin karşısına çıkmak için hazırlıklara başladı. Büyük ses getiren 7. sezonun ardından merakla beklenilen final sezonunun ne zaman başlayacağı ise söylentiler dışında bilinmiyordu.

HBO programlama müdürü Casey Bloys’un açıklamaları sonucunda final sezonunun 2019 yılına sarkabileceği konuşulsa da bu konuda net bir açıklama bulunmuyordu.Dizinin prömiyer tarihiyle ilgili söylentilere son noktayı ise dizinin sevilen karakteri Sansa Stark’a hayat veren Sophie Turner koydu. Genç oyuncu Variety dergisine verdiği röportajda X-Men: Dark Phoenex de dahil olmak üzere gelecek projelerinden bahsederken Game of Thrones’u da boş geçmedi.

GAME OF THRONES NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Game of Thrones 8. sezon başlangıç tarihinin 2019 yılından önce olmayacağını açık bir şekilde dile getiren Turner, dizinin çekimlerinin yaklaşık 6 – 7 ay sonra başlayacağını da doğruladı. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Cizre TOKİ'lerinde mülteciler düşük ücretle çalıştırılıyor

SONRAKİ HABER

Trafoya girdiler, akıma kapıldılar: 1 ölü, 1 yaralı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa