01 Ekim 2017 13:58

Game of Thrones'un Sir Gregor'u D&R'da

Game of Thrones'ta Sir Gregor Clegane'i canlandıran İzlandalı aktör Hafthor Julius Bjönsson D&R'da sevenleriyle buluştu.

Game of Thrones'un Sir Gregor'u D&R'da

Paylaş

Bu sene ilki düzenlenen ve oyun dünyasını Uniq İstanbul’da bir araya getiren GoblinCon’da D&R, Game of Thrones'ta  Sir Gregor Clegane karakterine hayat veren Hafthor Julius Bjönsson'u ağırladı.

Oyun meraklıları ve Game of Thrones hayranları iki gün boyunca D&R’da uzun kuyruklar oluşturarak ünlü yıldız ile fotoğraf çekildi. Oyunseverler ayrıca D&R standında Sir Gregor'a Game Of Thrones markalı sevilen ürünleri de imzalattı.

İmza ve fotoğraf çekiminin ardından DHA'ya konuşan Bjönsson, Türkiye'ye ikinci kez geldiğini ve İstanbul'un çok güzel olduğunu söyledi. Game Of Thrones hayranlarına heyecanlı olmaya devam etmeleri gerektiğini kaydeden Bjönsson son bir sezon daha olduğunu ve güzel geçeceğini kaydetti. İstanbul'u gezmeye çok fırsatı olmadığını dile getiren Bjönsson, "Ama yemekleri çok beğendim. Zaten çok yemek yerim. İnsanlar dost canlısı ve sıcaklar. Geçen sene kick box üzerine bir film çektik, bu sene sonunda çıkacak.  Filmde Jean-Claude Van Damme da oynuyor, ben de filmin asıl kötüsünü oynuyorum. Türk insanına bu kadar nazik olup beni güzel karşıladıkları için teşekkür ederim" dedi.

Game Of Thrones karakteri Jon Snow'u canlandırarak imza gününe katılan Ergun Aydın ise, "Çok mutluyum, sporcu ve aktör olarak büyük bir hayranıyım. Çok başarılı bir iş yapıyor. Game Of Thrones'u birinci sezondan beri izliyorum. 7 sene oldu çok büyük bir yolculuk. Jon Snow son sezonda önemli bir rol olduğu ve benzettikleri için de onu canlandırmaya karar verdim. Diziyi izlerken Gregor 'The Mountain' Clegane gerçekten korkutucu ve soğuk hatta son sezonda zombi neredeyse ama burada çok sıcak karşıladı 'merhaba deyip, teşekkür etti' gerçekten fark var" diye konuştu.

Sıkı bir Game Of Thrones hayranı olduğunu belirten Nazlı Sönmez, "Benim için mevzu bahis Game Of Thrones ise gerisi teferruattır. Çok büyük hayranıyım, fotoğraf çektirdim.  Aynı yaştaymışız yanında çocuğu gibi kaldım. Garip bir his insan yanına gitmeye çekiniyor. Son sezon bomba geçti yazarın elinden çıkıp senaristlere verdikleri için mantık dışı olsa da o mantık dışı olması güzel bir etki katıyor. Yeni sezonu bekliyoruz" ifadelerini kullandı. (İstanbul/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Emrah Serbes'in arkadaşının ifadesini görüntüler yalanladı

SONRAKİ HABER

Celal Şengör: Elin dangalağına organ verip onu yaşatmanın anlamı yok

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa