07 Eylül 2019 09:19

Jet Sosyete'nin Puhu TV’de yayımlanacak yeni bölümlerinde Çağlar Çorumlu olmayacak

Senaristliğini Gülse Birsel’in üstlendiği komedi dizisi Jet Sosyete'nin yeni sezonu Ekim ayında puhutv'de  yayımlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu yer almıyor.

Jet Sosyete tanıtım afişi, puhutv.com'dan alınmıştır.

Paylaş

Senaristliğini Gülse Birsel’in üstlendiği komedi dizisi Jet Sosyete'nin yeni sezonu Ekim ayında puhutv'de  yayımlanacak. 50 dakikalık izlenme süresiyle izleyiciyle buluşacak olan Jet Sosyete'nin sadece puhutv'de yerini almasıyla birlikte bir dizi daha TV2den dijitale kaymış oldu.

Jet Soyete'nin yeni sezonunda yer alan oyuncular Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin olarak açıklanırken, Çağlar Çorumlu'nun açıklanan isimler arasında yer almaması dikkat çekti. Yeni dönem Jet Sosyete’nin yönetmen koltuğunda yine Hakan Algül oturacak.

Her hafta 1 bölümü yayınlanacak Jet Sosyete'nin önceki tüm bölümlerini de yine puhutv.com’dan izlenebilecek.

Dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğine dair tartışmalar üzerine Instagram'dan açıklama yapan Gülse Birsel, “Milyonlar tek yürek, akıllarda aynı soru: Jet Sosyete ne zaman? Efenim biz bu hafta sete giriyoruz, siz bir dijital platformda Ekim ayında 50 dakikalık çakı gibi bölümlerimizi izlemeye başlayacaksınız. Zaten ilkbahardan beri bunu söylüyorum, yani değişiklik yok.” ifadesini kullandı. (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

İsrail ordusu Gazze'de 2 noktayı bombaladı

SONRAKİ HABER

Mersin Valiliği kayyum eylemlerini 15 gün süreyle yasakladı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa