Bahçeli grup toplantısında yine Erdoğan'ı övdü

Bahçeli grup toplantısında yine Erdoğan'ı övdü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında bir kez daha Tayyip Erdoğan'ı övdü: 'FETÖ ile ilgili sözleri umut verici.'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la arasından su sızmayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugünkü grup toplantısında bir kez daha Erdoğan'ı övdü.

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'FETÖ' ile mücadeleye ilişkin 'İsterse babamın oğlu olsun' sözlerinin umut verici olduğunu söyledi. Bahçeli, "Tehdidin büyüklüğünden dolayı FETÖ ile mücadeleye herkesi çağırmasını olumlu ve doğru buluyoruz. 'İsterse babamın oğlu olsun' sözünden sonra bahane tükenmiştir" dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin TBMM'de düzenlenen grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'FETÖ' ile mücadeleyle ilgili 'İhanet içinde kim olursa olsun gözünün yaşına bakmayacağız, isterse babamın oğlu olsun' sözlerine değinen MHP lideri Bahçeli, şöyle konuştu: "Biz bu görüş ve tutumu umut verici, son derece de isabetli değerlendiriyoruz. Tehdidin büyüklüğünden dolayı FETÖ ile mücadeleye herkesi çağırmasını olumlu ve doğru buluyoruz. 'İsterse babamın oğlu olsun' sözünden sonra bahane tükenmiştir. Kripto damarın kesilip atılması, kılık değiştirmiy, üslup ve usul açısından kendisini emniyete almış FETÖ'nün siyasi ayağının darmadağın edilmesi artık milli bir seferberlik ruhuyla ele alınmalıdır."

BAHÇELİ'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A: HAYIRLI OLSUN

Bahçeli, partisinin grup toplantısı çıkışında, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AKP 3'üncü Olağanüstü Büyük Kongresi'nde yeniden genel başkan seçildiği; ancak bunun tartışmaları beraberinde getirdiği hatırlatılan MHP lideri Bahçeli, şöyle konuştu: "Tartışmaları bitirmeyen bir anlayış Türkiye'de var olduğu müddetçe yapılacak her güzel hareket gölgelenecektir.  Bunu bilmek gerekmektedir. Adalet ve Kalkınma Partisi 3. Olağanüstü Büyük Kongresini büyük bir kalabalık ve görkemle gerçekleştirmiştir ve kurucusu olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey cumhurbaşkanlığı görevinin yanında partinin genel başkanlık görevini de üstlenmiş bulunmaktadır. Hayırlı uğurlu olsun demek lazım." (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 23 Mayıs 2017 11:55
www.evrensel.net
ETİKETLER Devlet Bahçeli