Doğan Medya 'hayır' oyunu açıklayan gazeteciyi de işten attı

Doğan Medya 'hayır' oyunu açıklayan gazeteciyi de işten attı

İrfan Değirmenci'nin işine son veren Doğan Medya 'hayır' oyunu açıklayan Posta gazetesi yazarı Hakan Çelenk'in de işine son verdi.

Referandumda "hayır" kararını açıkladığı için Kanal D haber spikeri İrfan Değirmenci'nin işine son veren Doğan Medya'nın, başkanlık eleştirisi yapan Posta yazarı Hakan Çelenk'in de işine son verdiği belirtildi. 

Posta gazetesinde politika yazıları kaleme alan ve aynı zamanda gazetenin yazı işlerinde de görev yapan Hakan Çelenk'in işine son verildi. Çelenk, konuk olduğu bir televizyon programında başkanlık sistemini içeren anayasa değişikliğini eleştirmişti.

Medyaradar'ın haberine göre, Posta Gazetesi yazarı Hakan Çelenk, 22 Ocak tarihinde CNN Türk'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk oldu.

Çelenk, söz konusu programda başkanlık sistemi ile ilgili "Ben kötü niyetli bir cumhurbaşkanıyım, sistemi bana karşı savunun. İktidara ben geleceğim, yolsuzluklar yapacağım. Beni görevden alacak gibi olurlarsa, eğer kötü niyetliysem Meclis'i feshederim. Sonra da partinin başına oturur, vekilleri seçtirir ve genel seçime giderim" demişti.

Sosyal medyada tartışma yaratan bu çıkıştan sonra Doğan Medya Grubu'nun Hakan Çelenk'in görevine son verme kararı aldığı belirtildi. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 12 Şubat 2017 10:14
www.evrensel.net

2 yorum yapılmış

 1. Türkiye için hayırlı 8 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Hayır

  Senin yanındayız dostum evet öldü hayırlı hayır yaşıyor o yüzden hayır

 2. Hüseyin Özlütaş 8 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 3  /  Beğenmedim 0

  ŞİİR TADINDA BİR ŞİİR
  GÜN OLUR DEVRAN DÖNER ÜZÜLME DOST

  Şafak sökerken, sendeyim üzülme dost.
  Kader birliği etmişiz bir kere!
  Yazma desende yazarım.
  Her gecenin bir sabahı var!
  Güneş yeniden doğar.
  Gün olur devran döner, üzülme dost.
  12.2.2017
  HÜSEYİN ÖZLÜTAŞ
  Maden Mühendisi

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.