12 Aralık 2013 17:09

Tolga Zengin'in annesi hayatını kaybetti

Beşiktaş’ın milli kalecisi Tolga Zengin’in Trabzon’da tedavi gören annesi 52 yaşındaki Melek Zengin hayatını kaybetti.

Tolga Zengin\'in annesi hayatını kaybetti
Paylaş

Beşiktaş’ın milli kalecisi Tolga Zengin’in Trabzon’da tedavi gören annesi 52 yaşındaki Melek Zengin hayatını kaybetti.

Uzun süre İstanbul’da kanser tedavisi gören Melek Zengin, bir süre önce Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Onkoloji Bölümü’ne sevk edilmişti. Trabzon’da tedavisi süren Melek Zengin, bugün saat 14.55’te hayata gözlerini yumdu.

Tolga Zengin ise dün kulübünden izin alarak geldiği Trabzon'da annesini hastanede ziyaret etti. Tolga, annesi hayata gözlerini yummadan yarım saat önce İstanbul'a dönmek için uçağa bindi. Milli kaleci haberi havada öğrendi. İstanbul'a Sabiha Gökçen Havaalanı'na geldi. O'nu kulüpten karşılayanlar oldu. Yakın arkadaşları da alana gelerek Tolga'yı acılı gününde yalnız bırakmadı.

Tolga bir yandan uçak ayarlamaya çalışırken, bir yandan telefonuna gelen başsağlığı dileklerini dinledi. Ümraniye'ye geçerek tesislere gitti. Tekrar Trabzon'a dönmek için uçak araştırması yapılırken, Tolga tesislerde Teknik direktör Bilic ve Sportif direktör Önder Özen ile buluştu. Bu ikili acı yaşayan kalecilerinin üzüntüsünü azaltmaya çalıştılar.

TÜM TAKIM ÖZEL UÇAK İLE TRABZON'A GİDECEK

Bu arada Tolga bu akşam ya Sabiha Gökçen'den ya da Atatürk Havaalanı'ndan tekrar Trabzon'a dönecek. Takım arkadaşları, teknik heyet , yöneticiler ve kulüp çalışanları ise yarın özel bir uçak ile Trabzon'a gitmeyi planlıyor. Tolga'nın annesi Melek Zengin'in cenaze töreni için tüm takım özel uçak bulunduğu takdirde, Trabzon'a gidip, akşam İstanbul'a dönecek.

KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tevfik Özlü, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Üzücü bir durum. Böyle bir ölümün ardından konuşmak çok zor. Tüm yakınlarının ve dostlarının başı sağ olsun. Takip ettiğimiz bir hastaydı. Tedavisi için elimizden gelen tüm çabayı sarf ettik. Sonuç itibarıyla hastamızı kaybettik. Son bir haftadır ağır bir tablo içindeydi. Beklediğimiz bir durumdu. Tolga'ya da annesinin durumuyla ilgili sık sık bilgi veriliyordu" dedi.

Tolga Zengin’in annesinin hayatını kaybettiği haberi üzerine Beşiktaş, Trabzonspor, Fenerbahçe ve Futbol Federasyonu birer başsağlığı mesajı yayınladılar

Beşiktaş: Kıymetli futbolcumuz Tolga Zengin’in annesi Melek Zengin’in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Merhume Melek Zengin annemize Allah’tan rahmet, değerli oyuncumuz Tolga Zengin ile değerli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
 
Trabzonspor: Eski Kaptanımız Tolga Zengin’in annesi Melek Zengin’in vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Melek Zengin’e Yüce Allah’tan rahmet, başta Tolga Zengin olmak üzere, tüm kederli ailesine başsağlığı dileriz

Futbol Federasyonu: Milli Takım oyuncularımızdan Beşiktaş'ta forma giyen Tolga Zengin'in annesi Melek Zengin'in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Melek Zengin'e Allah'tan rahmet, Tolga Zengin ve ailesine başsağlığı dileriz"

Fenerbahçe: Annesini kaybeden Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'e başsağlığı; merhumeye Allah'tan rahmet dileriz.

(HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

İnşaatta patlama: 1 mühendis öldü

SONRAKİ HABER

Uganda'daki sel ve heyelanlarda ölü sayısı 36'ya yükseldi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa