Denizlerin yoldaşları Aydın Çubukçu ve Mustafa Yalçıner canlı yayına katıldı

Türkiye devrimci gençlik hareketinin önderleri Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın yoldaşları Aydın Çubukçu ve Mustafa Yalçıner, Emek Gençliğinin canlı yayın konuğu oldu.

06 Mayıs 2020 22:30
Son Güncellenme Tarihi: 06 Mayıs 2020 21:07
Paylaş

Türkiye devrimci gençlik hareketinin önderleri Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam edilişinin 48'inci yıl dönümünde, Denizlerin yoldaşları Aydın Çubukçu ve Mustafa Yalçıner Emek Gençliğinin canlı yayınına katıldı.

Emek Gençliği Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hazan İlik'in de katılacağı canlı yayın, Emek Gençliğinin Twitter ve Facebook hesaplarıyla Emek Partisinin YouTube hesabından yapıldı.

Aydın Çubukçu ve Mustafa Yalçıner, canlı yayında mücadele arkadaşları Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan, Hüseyin İnan'ı ve mücadelelerini anlattı.

Mehmet Ali Alabora, Zülfü Livaneli, Akın Birdal, Haluk Tolga İlhan, Barış Koçak, Vedat Yıldırım, Erdoğan Emir, Suavi ve Mikail Aslan'ın da mesajlarıyla ve sesleriyle katıldığı yayına İspanya Komünist Partisi (Marksist-Leninist), Ekvador Devrimci Gençliği ve Almanya Devrimci Gençliğinden temsilciler de katılarak duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Emek Gençliği Twitter hesabı: twitter.com/emekgencligi
Emek Gençliği Facebook hesabı: facebook.com/emekgencligi.org
Emek Partisi YouTube hesabı: youtube.com/channel/UC4YBQxKkQ-gDXp-WTPqbYLA

(HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Seyahat kısıtlaması devam eden kentlerden gelenler Antalya'ya alınmayacak

SONRAKİ HABER

Ölüm orucundaki Grup Yorum Üyesi İbrahim Gökçek için konser başvurusunda bulunulacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa