12 Temmuz 2019 13:14

Aliağa'da işten atılan belediye işçisi: Bizlere yapılan zulmü unutmayacağız

Aliağa'da işten atılan belediye işçisi Sema Boracı Evrensel'e yazdı.

Fotoğraf: Evrensel

Paylaş

Sema BORACI
Aliağa'da işten atılan belediye işçisi

26 sene dile kolay... 5 yıldan beri EYT çıksın da emekli olayım derken insani duygulardan yoksun bir yönetim anlayışıyla emeğimizi ekmeğimizi çaldınız... Geçen ay tam da bugün 11 Haziran 2019... Ben ve arkadaşlarım bizlere yapılan bu zulmü hiçbir zaman unutmayacağız.

179 kişini vebali Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ve onun destekçilerindedir.

Haklı davamızdan asla vazgeçmeyecek olan bizler bunun hesabını yüce adalet karşısında soracak ve kazanan bizler olacağız.

Hepimizin yılları var hiçbirimiz işimizde masa işgal etmedik alnımızın teriyle çalıştık. Ama sizler keyfî hareketlerinizle ben istediğimi alır istediğimi çıkarırım dediniz ve 179 kişinin işine son verdiniz. 179 kişinin ve geçindirmekle sorumlu olduğumuz ailemizin ekmeğine göz diktiniz ve hâlâ da son hak edişimizi vermiyorsunuz. Bunun adı zalimliktir.

Aliağa’yı satın aldınız, Aliağa’yı sattınız hâlâ da doymuyorsunuz... Öldüğünüzde tabi ki yanlarınıza kâr kalırsa sizlerin bizden tek farkı mezar taşınız şatafatlı olur... Onun öncesi helallik de önemli. Ben hakkımı helal etmiyorum... Ama bu dünyada ama ahirette iki yakanız bir araya gelmesin.

ÖNCEKİ HABER

AKP'lilerden Fındıklı Belediyesine karşı "PKK renkleri" provokasyonu

SONRAKİ HABER

Sahte içki ölümleriyle Meclis gündemine taşındı: Araştırma komisyonu kurulsun

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa