19 Şubat 2019 23:24
Son Güncellenme Tarihi: 19 Şubat 2019 20:44

İYİ Partinin 31 Mart yerel seçim adaylarının tam listesi

İYİ Parti, 31 Mart yerel seçimlerinde 13 büyükşehir, 30 il ve 437 ilçe ve 118 beldede toplamda 598 aday gösterdi.

İYİ Partinin 31 Mart yerel seçim adaylarının tam listesi

İYİ Parti logosu

Paylaş

İYİ Parti toplamda 598 belediye ve beldede aday gösterdi. 13 büyükşehir, 30 il ve 437 ilçe ve 118 belde olmak üzere toplamda 598 aday gösteren İYİ Parti bu kapsamda belirlediği adayların listesini YSK'ye teslim etti.

MHP'DEN İYİ PARTİ'YE GEÇEN KOCAMAZ ADAY OLAMADI

İYİ Parti’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Burhanettin Kocamaz, listenin YSK'ye geç teslim edilmesi nedeniyle aday olamadı.

Bu gelişmenin ardından İYİ Parti, il yönetimini görevden aldı.

İYİ Parti'den konuyla ilgili yapılan açıklamada "Bu bir ihmal değildir. Bu bir sorumsuzluk da değildir. Bu, İYİ Parti'ye yönelik 'dahili' bir operasyondur" denildi. Açıklamada "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanacağı herkes tarafından kabul edilen, sayın Burhanettin Kocamaz'ın ve dolayısıyla partimizin yoluna örülen bu duvar, Türkiye'de siyasetin getirildiği noktayı tariflemek bakımından ibret vericidir" denilen açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

"İl Başkanı görevinden alınmıştır. Ancak, bu tablonun asıl sorumlusu ve nedenlerini araştırıp bulmak, boynumuzun borcudur. Bu hem siyaset ahlakına, hem de refahı için siyaset yaptığımız Aziz Milletimize karşı, ertelenemez görevimizdir... Partimiz üzerinde oyun oynayanları ve maşalarını mutlaka bulup, Aziz Milletimizin huzurunda teşhir edeceğiz."

Mevcut belediye başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçmişti.

Kocamaz'ın Demokrat Partiden aday olma talebi reddedilince, İYİ Partinin Mersin adayı Ayfer Yılmaz oldu.

ADAYLARIN TAM LİSTESİ

İşte İYİ Partinin adaylarının tam listesi: 

  1. Adana Aladağ HALİL ŞAHAN
  2. Adana Feke ÖZDOĞAN ATASEVER
  3. Adana Karaisalı VELİ DURAK
  4. Adana Kozan MUSA ÖZTÜRK
  5. Adana Pozantı MEHMET CAN
  6. Adana Saimbeyli HAKAN ATASEVER
  7. Adana Sarıçam MEHMET KOCA
  8. Adana Yumurtalık MUSTAFA KARA
  9. Adıyaman Merkez ABDÜLKADİR KIRMIZI
  10. Adıyaman Besni Suvarlı MİKAİL AĞIR
  11. Adıyaman BESNİ  Köseceli KENAN BULUT
  12. Adıyaman Çelikhan Pınarbaşı ŞEYHO DÜZ
  13. Adıyaman Kahta ERDOĞAN ÖZER
  14. Afyonkarahisar Merkez MAHMUT KOÇAK
  15. Afyonkarahisar Merkez Işıklar MUSA KARAKAYA
  16. Afyonkarahisar Merkez Salar BEYTUL DURMUŞ
  17. Afyonkarahisar Merkez Beyyazı TAHSİN YILMAZ
  18. Afyonkarahisar Merkez Erkmen HASAN HÜSEYİN ULUSOY
  19. Afyonkarahisar Merkez Çayırbağ HÜSEYİN SARITAŞ
  20. Afyonkarahisar Merkez Çıkrık HALİL OBUT
  21. Afyonkarahisar Merkez Kocatepe EMRE IMIŞ
  22. Afyonkarahisar Merkez Sülümenli MÜMİN GÜNDOĞAN
  23. Afyonkarahisar Merkez Susuz RAMAZAN ERCAN
  24. Afyonkarahisar Bolvadin SÜLEYMAN TOKER
  25. Afyonkarahisar Bolvadin Özburun MURAT AKIN
  26. Afyonkarahisar Çay SERDAR DÜNDAR
  27. Afyonkarahisar Çay Karacaören ERCAN ALPAY
  28. Afyonkarahisar Çay Pazarağaç ERCAN GÜVEN
  29. Afyonkarahisar Çobanlar SEFA DEĞİRMEN
  30. Afyonkarahisar Çobanlar Kocaöz EMRAH ERDEM
  31. Afyonkarahisar Dinar SAFFET ACAR
  32. Afyonkarahisar Dinar Tatarlı HASAN PAMUKÇU
  33. Afyonkarahisar Hocalar OSMAN ZAVRAK
  34. Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl MUSTAFA ÇAKIR
  35. Afyonkarahisar Kızılören ALİ KOCAPINAR
  36. Afyonkarahisar Sandıklı ASIM ORHAN
  37. Afyonkarahisar Sinanpaşa Kılıçarslan ALİM YILMAZ
  38. Afyonkarahisar Sinanpaşa Taşoluk BEYTULLAH CEYLAN
  39. Afyonkarahisar Sinanpaşa Tınaztepe ALPEREN DOĞAN
  40. Afyonkarahisar Şuhut Karaadilli GÖKSEL ERCAN
  41. Afyonkarahisar Sultandağı İSMAİL ÇELİK
  42. Afyonkarahisar Sultandağı Dereçine AYKUT OKUMUŞ
  43. Afyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiflik NİHAT TOPÇU
  44. Ağrı Merkez TANER SÖYLEMEZ
  45. Ağrı Diyadin RIZA KARAKUŞ
  46. Ağrı Patnos Dedeli EKREM GEÇEN
  47. Ağrı PATNOS  HAMDULLAH DENİZHAN
  48. Ağrı Tutak SÜLEYMAN ÇETİN
  49. Aksaray Merkez ÖZHAN TÜREMİŞ
  50. Aksaray Merkez Topakkaya İSMAİL KORKMAZ
  51. Aksaray Merkez Helvadere TUNCER SOYAL
  52. Aksaray Merkez BAĞLIKAYA  TUNCAY ÖZKARACA
  53. Aksaray Gülağaç Saratlı ADNAN TAN
  54. Aksaray Ağaçören OSMAN EROĞLU
  55. Aksaray Güzelyurt DOĞAN GÜVENER
  56. Aksaray Güzelyurt Selime SEFER ÖZDEMİR
  57. Aksaray Ortaköy HALİL DEMİR
  58. Aksaray Sultanhanı SELİM TEMEL
  59. Amasya Taşova ÖZGÜR ÖZDEMİR
  60. Amasya Suluova MAHMUT ERSU
  61. Amasya Merzifon MUSTAFA KENAN KABLAN
  62. Ankara Akyurt SELAMİ ÜNÜR
  63. Ankara Altındağ HASAN YALÇINTAŞ
  64. Ankara Bala NECATİ DELİ
  65. Ankara BEYPAZARI  VEYSEL AYIK
  66. Ankara Çamlıdere VEFA PEÇENEK
  67. Ankara Çubuk MUSTAFA AYDOS
  68. Ankara Gölbaşı MAHMUT AKSOY
  69. Ankara Güdül NURULLAH ÜNSAL
  70. Ankara Kahramankazan FAZIL KÖREMEZLİ
  71. Ankara Keçiören GÜÇLÜ ŞENEL
  72. Ankara Kızılcahamam ÇOŞKUN ÜNAL
  73. Ankara Nallıhan ABDULFETTAH GÜNGÖR
  74. Ankara Pursaklar HÜSEYİN BURGAZ
  75. Ankara Şereflikoçhisar ERCAN ERTÜRK ALICI
  76. Ankara SİNCAN  MEHMET ARSLAN
  77. Antalya Aksu DURMUŞ ALİ ARSLAN 
  78. Antalya Alanya ABDULLAH SÖNMEZ
  79. Antalya Demre OKAN KOCAKAYA
  80. Antalya Elmalı HALİL ÖZTÜRK
  81. Antalya Gündoğmuş SULTAN ÇETİN
  82. Antalya Korkuteli HALİL KARA
  83. Antalya Serik YUSUF MECEK
  84. Ardahan Merkez METE ÖZDEMİR
  85. Ardahan Göle HALİL ARAS
  86. Ardahan Göle Köprülü CİHAN GÜRER
  87. Aydın Buharkent YUSUF VURAL
  88. Aydın İncirliova İSMAİL KULE
  89. Aydın Köşk VELİ TUNA
  90. Aydın Kuyucak EMİR KEMAL 
  91. Aydın Nazilli KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN
  92. BALIKESİR  Büyükşehir İSMAİL OK
  93. Balıkesir Bigadiç DAVUT UZUNER
  94. Balıkesir Dursunbey MEHMET YARMA
  95. Balıkesir İvrindi AYDIN CİHAN
  96. Balıkesir Kepsut ANIL EREN
  97. Balıkesir Savaştepe OSMAN ALACA
  98. Balıkesir Susurluk NURETTİN GÜNEY
  99. Bartın Amasra LEVENT GÜLBEZER
  100. BARTIN  Kurucaşile MEHMET AKSU
  101. Batman Merkez ESAT ÖZGÜL
  102. Batman Beşiri NEVZAT YENİDOĞAN
  103. Batman Gerçüş HAYRETTİN TURAN
  104. Batman Hasankeyf RAMAZAN TOĞUÇ
  105. Batman Merkez Balpınar FARIS ÖNER
  106. Bayburt Merkez YUNUS ÖZYILMAZ
  107. Bayburt Demirözü NECATİ FİDAN
  108. Bilecik Osmaneli BEKİR TORUN
  109. Bilecik Pazaryeri NECMİYE BEĞEN
  110. Bilecik Söğüt HALİL AYDOĞDU
  111. Bitlis Adilcevaz CENGİZ ULUĞ
  112. Bitlis Mutki ZÜBEYİR DALGA
  113. Bitlis Güroymak Gölbaşı NAZMİ ÇELİK
  114. Bitlis Merkez Yolalan NURTEKİN DİLSİZ
  115. Bolu Merkez KARACASU  YASİN BEKTAŞ
  116. Bolu Gerede ORHAN ÜNALDI
  117. Bolu Seben ENVER ERKAYGUSUZ
  118. Burdur Ağlasun AYDIN KAPLAN
  119. Burdur Altınyayla RECEP ERGAN
  120. Burdur Bucak AHMET ALPARSLAN DURSUN
  121. Burdur Bucak Kocaaliler SELATDİN GÖKÇE
  122. Burdur Çavdır İSMAİL KUZUCU
  123. Burdur Gölhisar BÜLENT ŞAKİR OKUNAKOL
  124. Burdur Kemer İSMAİL BOZTAŞ
  125. Bursa Büyükorhan KAMİL MEHMET ACAROĞLU
  126. Bursa İnegöl HAKAN ÖZDEMİR
  127. Bursa İznik KENAN KARAKAŞ
  128. Bursa Karacabey AYHAN TAYFUR
  129. Bursa Keles ALİ IŞIK
  130. Bursa Mustafa kemalpaşa ŞÜKRÜ ERDEM
  131. Bursa Orhaneli İSMAİL ASA
  132. Bursa Orhangazi İSMAİL YILMAZ
  133. Bursa Yenişehir ERCAN ÖZEL
  134. Çanakkale Ayvacık NURİ PEKTAŞ
  135. Çanakkale Çan FAZIL SAYIN
  136. Çanakkale Eceabat SAİM ZİLELİ
  137. Çanakkale Ezine ZÜHTÜ ŞANSAL ERDİL
  138. Çanakkale Gökçeada ÜNAL ÇETİN
  139. Çanakkale Lapseki GANİ MEHMET  EKİM
  140. Çanakkale Yenice OSMAN NURİ DURAN
  141. Çankırı Merkez RAİF OKTAY
  142. Çankırı Bayramören KERİM KARAKOÇ
  143. Çankırı Ilgaz HAKKI YALÇIN
  144. Çankırı Korgun ARİF SOYSAL
  145. Çorum Merkez BİLGİ TERLEMEZOĞLU
  146. Çorum Alaca SERDAR COŞKUN
  147. Çorum Bayat YAŞAR KILIÇ
  148. Çorum Boğazkale KÜRŞAT AŞIK
  149. Çorum Dodurga BEKİR AKMAN
  150. Çorum İskilip MUHSİN KOCASARAÇ
  151. Çorum Kargı KEMAL ZİNCİRLİ
  152. Çorum Laçin ŞUAİP KARAKUŞ
  153. Çorum Mecitözü BÜLENT BORA BALTACI
  154. Çorum Osmancık MAHMUT ÖZHAN ARSLAN
  155. Çorum Sungurlu ABDULKADİR ŞAHİNER
  156. Çorum Uğurludağ ORHAN TORUN
  157. DENİZLİ  Büyükşehir ÜMİT BAHTİYAR
  158. Denizli Baklan HAKAN ORHAN
  159. Denizli Beyağaç RİFAT PÜRDİK
  160. Denizli Buldan TEMEL BAŞBUĞ
  161. Denizli Çal MEHMET ÖZTÜRK
  162. Denizli Çameli ENDER YILMAZ
  163. Denizli Çardak ALAETTİN TAGAY
  164. Denizli Kale NECATİ TAHAL
  165. Denizli Tavas KADİR TATIK
  166. Düzce Merkez ÖMER KÜÇÜK
  167. Düzce Akçakoca HAYDAR AKIN
  168. Düzce Beyköy OSMAN ŞAFAK
  169. Düzce Boğaziçi SELMAN DİNLER
  170. Düzce Çilimli MUSTAFA ÖZTÜRK
  171. Düzce Gümüşova RAMAZAN ÖZDEMİR
  172. Düzce Kaynaşlı MERT FATİH KESGİN
  173. Edirne Enez MUSTAFA SÜNNETÇİ
  174. Edirne İpsala ABDULLAH ÜNSAL
  175. Edirne Lalapaşa BÜLENT ŞAHİNŞAH
  176. Edirne Meriç Subaşı BEKİR KILIÇ
  177. Edirne Meriç Küplü RAİF TAŞKIN
  178. Edirne Meriç GÜVEN ÇAMUR
  179. Elazığ Merkez ALİ ŞEKERDAĞ
  180. Elazığ Merkez Yazıkonak FİKRET SERTKAYA
  181. Elazığ Ağın YILMAZ SERTTAŞ
  182. Elazığ Arıcak Erimli MEHMET AYIK
  183. Elazığ Baskil RAHMİ AYAS
  184. Elazığ Karakoçan MEHMET ZEYNELOĞLU
  185. Elazığ Maden MUSA ORHAN
  186. Erzincan Çayırlı BİROL BAHADIR
  187. Erzincan Refahiye GÜNGÖR KUTLU
  188. Erzincan Tercan Çadırkaya ZAKİR TAŞTAN
  189. Erzincan Üzümlü FAHRİ ŞİMŞEK
  190. Erzurum Büyükşehir MAHMUT UYKUSUZ
  191. Erzurum Aşkale FEVZİ GÜRBÜZ
  192. Erzurum Aziziye MURAT RESULOĞLU
  193. Erzurum Hınıs NASIR AYDIN
  194. Erzurum Horasan ABDULHATEM BASTEM
  195. Erzurum Karaçoban NAZMİ İME
  196. Erzurum Karayazı ALİ TAN
  197. Erzurum Köprüköyü İBRAHİM HAKKI YAĞANOĞLU
  198. Erzurum Narman ERAY AKPINAR
  199. Erzurum Oltu RÜSTEM ÜSTÜN
  200. Erzurum Olur ŞULE ÜLKÜ ÖZGÜL
  201. Erzurum Palandöken FATMA CANAN UÇAR
  202. Erzurum Pasinler BÜNYAMİN UCUN
  203. Erzurum Pazaryolu MUHAMMED ÇELİK
  204. Erzurum Tekman HAKAN ÇÜRÜK
  205. Erzurum Tortum İKRAM KORKMAZ
  206. Erzurum Uzundere BURHAN POLAT
  207. Erzurum Yakutiye ALPER EMİNOĞLU
  208. Eskişehir Mihalıççık SERDAR ULUCAN
  209. Eskişehir Odunpazarı SALİH KARABACAK
  210. Eskişehir Sivrihisar HÜSEYİN CANTAŞ
  211. Gaziantep Büyükşehir EJDER DEMİR
  212. Gaziantep Nizip MEHMET ASLAN
  213. Gaziantep Nurdağı ORHAN YILMAZ
  214. Gaziantep Şehitkamil BEKİR ÖZTEKİN
  215. Gaziantep Yavuzeli MEHMET KAYA
  216. Giresun Bulancak Aydındere HAYDAR KARAKILIÇ
  217. Giresun Dereli İSMAİL BEKTAŞOĞLU
  218. Giresun Doğankent İSMAİL TARI
  219. Giresun Espiye İBRAHİM ÖNAL
  220. Giresun Eynesil Ören İSMET KART
  221. Giresun Görele Çavuşlu HÜSEYİN ARSLAN
  222. Giresun Merkez Duroğlu MUSTAFA AKSU
  223. Giresun Şebinkarahisar OKTAY ALP
  224. Giresun Yağlıdere METİN TURGUT
  225. Gümüşhane Merkez MUSTAFA CANLI
  226. Gümüşhane Kelkit Öbektaş MURAT ACAR
  227. Hakkari Merkez YAŞAR YORULMAZ
  228. Hakkari Çukurca TURAN DOĞAN
  229. Hakkari Yüksekova SABRİ DİRİ
  230. Hakkari Yüksekova Esendere CENGİZ BÜYÜKSU
  231. Hakkari Şemdilli SITAR ERDEN
  232. Hakkari Derecik AZİZ SEVİK
  233. Hakkari Yüksekova Esendere CENGİZ BÜYÜKSU
  234. Hatay Belen HAYRİ YÜKSEL
  235. Hatay Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU
  236. Hatay Hassa MEHMET ALİ SÖYLEMEZ
  237. Hatay Altınöz MEHMET TUNCAY
  238. Hatay Kırıkhan ERHAN YAVUZYILMAZ
  239. Isparta Merkez GÖKMEN GÖKMENOĞLU
  240. Isparta Atabey HASAN TOSUN
  241. Isparta Eğirdir TUBA KARACA
  242. Isparta Çarıksaraylar DURMUŞ ALİ IŞILDAK
  243. Isparta Gelendost MUSTAFA ÖZMEN
  244. Isparta Gönen Güneykent MEHMET BOZOK
  245. Isparta Keçiborlu İSMAİL DEMİR
  246. Isparta Merkez Kuleönü VELİ AYDINLI
  247. Isparta Şarkikaraağaç NİYAZİ CİRİT
  248. Isparta Senirkent NURULLAH CABAOĞLU
  249. Isparta Sütçüler ARİF DEMİRKAYA
  250. Isparta Uluborlu AZİZ TUNA
  251. Isparta Yalvaç TEKİN BAYRAM
  252. Isparta Yalvaç Höyüklü MEHMET BİLDİREN
  253. İstanbul Arnavutköy MUHARREM YAMAN
  254. İstanbul Bağcılar MUHAMMED BAYRAM 
  255. İstanbul Bakırköy ATEŞ ÜNAL ERZEN
  256. İstanbul Beykoz BİLGEHAN MURAT MİNİÇ
  257. İstanbul Beşiktaş AFFAN KEÇECİ
  258. İstanbul Şile RAHMİ ÇAKAR
  259. İstanbul Kağıthane MEHMET ASLAN
  260. İstanbul Kadıköy EMRE KINAY
  261. İstanbul Esenler MUSTAFA YILMAZ
  262. İzmir Karşıyaka MEHMET YILDIRIM
  263. İzmir Kiraz MEHMET EMİN AVŞAR
  264. İzmir Selçuk LEVENT GÖRÜR
  265. İzmir Tire SALİH ATAKAN DURAN
  266. İzmir Urla HASAN HÜSEYİN AKGÜL
  267. Kahramanmaraş Afşin ADEM YILDIZ
  268. Kahramanmaraş Andırın ALİ ÇATALBAŞ
  269. Kahramanmaraş Çağlayancerit AHMET NAZIM ENGİZEK
  270. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İSMAİL KARACA
  271. Kahramanmaraş Elbistan ABDULLAH PAKSOY
  272. Kahramanmaraş Göksun RAMAZAN KOCA
  273. Kahramanmaraş Onikişubat MUSTAFA BASTIRMACI
  274. Kahramanmaraş Türkoğlu HASAN KIZILDAĞ
  275. Karabük Merkez DURSUN ALTIPARMAK
  276. Karabük Eflani HALİL İBRAHİM BULUT
  277. Karabük Eskipazar UĞUR KAYABAŞI
  278. Karabük Safranbolu MUSTAFA ÖZATA
  279. Karabük Yenice Yortan TÜRKCAN CANTÜRK
  280. Karaman Merkez ZÜHTÜ BAHADIR BAYRAÇ
  281. Karaman Başyayla AHMET KOCA
  282. Karaman Ermenek ATİLLA ZORLU
  283. Kars Merkez SETTAR KAYA
  284. Kars ARPAÇAY  TALİP SÖNMEZ
  285. Kars Selim NAZIM İRFAN TANRIKULU
  286. Kars Akkaya BÜLENT AKTAŞ
  287. Kastamonu Ağlı MESUT MANGALOĞLU
  288. Kastamonu Devrekani AYHAN KIRIK
  289. Kastamonu İnebolu OĞUZHAN CANOĞLU
  290. Kastamonu Küre KAMİL AYDINLI
  291. Kastamonu Pınarbaşı BAYRAM SARIMEŞE
  292. Kastamonu Şenpazar AYHAN IŞIK
  293. Kastamonu Taşköprü SATILMIŞ ŞEN
  294. Kastamonu Tosya MUSTAFA GÜVENÇ
  295. Kayseri Büyükşehir DURSUN ATAŞ
  296. Kayseri Develi ALİ AĞCA
  297. Kayseri Felahiye ZAYİT ACI
  298. Kayseri İncesu MUSTAFA İLMEK
  299. Kayseri Kocasinan HASAN SAMİ ÖZVARINLI
  300. Kayseri Özvatan MEHMET BİNGÖL
  301. Kayseri Pınarbaşı CUMA SAĞLAM
  302. Kayseri Talas OSMAN HAYMANA
  303. Kayseri Yahyalı ABDULLAH YILMAZ
  304. Kayseri Yeşilhisar METİN İNCE
  305. Kilis Merkez AHMET NALÇACIOĞLU
  306. Kilis Musabeyli HALİL ÇETİN
  307. Kırıkkale Merkez MAHİR YILMAZ
  308. Kırıkkale Delice SERKAN KOCAOĞLU
  309. Kırıkkale Keskin NECATİ ALSANCAK
  310. Kırıkkale Yahşihan İSMAİL DURSUN KUZUCU
  311. Kırıkkale Merkez Hacılar VEDAT ALAKUŞ
  312. Kırşehir Akçakent UĞUR AYTEKİN
  313. Kırşehir Çiçekdağı RAMAZAN PARLAK
  314. Kırşehir Çiçekdağı Köseli MURAT DAŞDEMİR
  315. Kırşehir Kaman ŞUAYİP ATA
  316. Kırklareli Vize BÜLENT TÜRKER
  317. Kırklareli Babaeski Alpullu SERDAR TERZİ
  318. Kırklareli Babaeski RAGIP BERK
  319. Kırklareli Babaeski Büyükmandıra ÇİLLER ÇETİNER
  320. Kırklareli Merkez İnece NİHAT EVİRGEN
  321. Kırklareli Lüleburgaz MUSTAFA KALECİK
  322. Kırklareli Evrensekiz NAKİ KARAKUŞ
  323. Kırklareli Pınarhisar MEHMET KAPILI
  324. Kırklareli Vize HARUN KIYAR
  325. Kocaeli Büyükşehir SERDAR KAMAN
  326. Kocaeli Çayırova İLHAMİ BAYRAK
  327. Kocaeli Kandıra ERCÜMET ŞAHİN
  328. Kocaeli Körfez SALİH RECEP ŞİRİN
  329. Kocaeli Başiskele RIZA GÜVEN USTA
  330. Konya Büyükşehir OĞUZ ŞİMŞEK
  331. Konya Ahırlı CEYLAN ASLAN
  332. Konya Akören İBRAHİM AÇTA
  333. Konya Akşehir OSMAN FEDAİ
  334. Konya Altınekin SIRRI ÖZDEMİR
  335. Konya Beyşehir CUMALİ ARICAN
  336. Konya Bozkır KEMAL ESENKAYA
  337. Konya Çeltik İZZET ÇALIK
  338. Konya Çumra RAFET GÜLŞEN
  339. Konya Derebucak YUSUF UYAR
  340. Konya Doğanhisar ABDULLAH KOÇ
  341. Konya Ereğli YAŞAR YAMAN
  342. Konya Güneysınır MURAT KARA
  343. Konya Hadim İBRAHİM ŞİMŞEK
  344. Konya Hüyük AHMET TEMİZ
  345. Konya Ilgın MUSTAFA ÖĞDÜ
  346. Konya Karatay AHMET TAMER
  347. Konya Meram MEHMET İLKER YİGİT
  348. Konya Sarayönü MEHMET KARLI
  349. Konya Selçuklu MUAMMER ÇAĞLAYAN
  350. Konya Seydişehir MUAMMER URHAN
  351. Konya Yalıhüyük ŞENAYDIN DOĞAN
  352. Konya Yunak HALİM YILDIRIM
  353. Kütahya Merkez AYNUR SEZER
  354. Kütahya Altıntaş MENDERES AYDIN
  355. Kütahya Domaniç ŞERİF YILMAZ
  356. Kütahya Emet MUSTAFA UÇAK
  357. Kütahya Gediz ERDOĞAN DİRİCAN
  358. Kütahya Gediz Gökler MEHMET ASİLTÜRK
  359. Kütahya Hisarcık AHMET BÜLBÜL
  360. Kütahya Simav Güney ALAATTİN ÖZTAŞ
  361. Kütahya Simav METİN KARAKUYU
  362. Kütahya Pazarlar İBRAHİM YILMAZ
  363. Malatya Battalgazi ALİ EKİNCİ
  364. MALATYA  Pötürge MURAT TANRIVERDİ
  365. Malatya Kale ADİL GEYİK
  366. MALATYA  Yeşilyurt CEM PARLAK
  367. Malatya Darende HASAN SEYFETTİN ATEŞ
  368. Manisa Büyükşehir ORKUN ŞIKTAŞLI
  369. Manisa Demirci HALUK ŞENYURT
  370. Manisa Gördes MESUT EFE
  371. Manisa Köprübaşı FATİH TAŞLI
  372. Manisa Kula SELİM AŞKIN
  373. Manisa Selendi YASİN DUMLUPINAR
  374. Manisa Şehzadeler İSA ÖZDEMİR
  375. Manisa Yunusemre KÜRŞAT MİTHAT ÖZKAN
  376. Mardin Büyükşehir TUNA IŞIKHAN
  377. Mardin Dargeçit SEYFETTİN DOĞAN
  378. Mardin Kızıltepe EKREM AYAR
  379. Mardin Savur ŞEHMUS AKGÜL
  380. Mardin Ömerli RIDVAN ÖZOĞURLU
  381. Mardin Mazıdağı HASİP EROL
  382. Mersin Akdeniz MEHMET AKİF ÇİFÇİ
  383. Mersin Mezitli MERT CANER
  384. Mersin Yenişehir HASAN AHİ
  385. Mersin Gülnar AHMET SARI
  386. Mersin Anamur MEHMET TÜRE
  387. Mersin Aydıncık İRFAN ŞAHİN
  388. Mersin Bozyazı SEZAİ HASDENİZ
  389. Mersin Çamlıyayla MEHMET FATİH SOFU
  390. Mersin ERDEMLİ  SERDAR ARSLAN 
  391. Mersin MUT  MURAT ORHAN
  392. Mersin Silifke ÖZER ÖZEL
  393. Mersin Toroslar ENDER TURHAN
  394. Mersin Tarsus ESİN ERKOÇ
  395. Muğla Fethiye NAGEHAN BULUT
  396. Muğla Ula BEKİR TAVAS
  397. Muğla Seydikemer EŞREF ŞEN
  398. Muğla Bodrum MEHMET TOSUN
  399. Muğla Dalaman SEDAT KIZIL
  400. Muğla Menteşe AYÇİN EVGEÇ DALGIÇ
  401. Muğla Datça LEVENT ASLAN
  402. Muş Merkez ERKAN ÇELİKOĞLU
  403. Muş MERKEZ  Konukbekler METİN ARGUN
  404. Muş MERKEZ  Yeşilova İLHAN ÇİFTÇİ
  405. Muş MERKEZ  Serinova ADEM DEMİR
  406. Muş Merkez Sungu HALİT DALKAYA
  407. Muş MERKEZ  Kırköy NAHİT DİZMAN 
  408. Muş Hasköy Düzkışla TURAN ÖZBEK
  409. Muş Bulanık Sarıpınar GIYASETTİN KAYA
  410. Muş Bulanık Yoncalı BAYRAM AKDENİZ
  411. Muş Bulanık FARUK ÇEBİ
  412. Nevşehir Merkez MEHMET ÖZKAN
  413. Nevşehir GÜLŞEHİR  VAHDİ ARISOY
  414. Nevşehir Merkez Üçhisar MEHMET TÜRKE
  415. Nevşehir Kalaba İZZET TAŞTAK
  416. Nevşehir Acıgöl SADULLAH BİÇER
  417. Niğde Merkez MÜMİN İNAN
  418. Niğde Altunhisar DURMUŞ ACER
  419. Niğde Bor RAUF ERSİN DAŞ
  420. Niğde Çamardı İBRAHİM EROĞLU
  421. Niğde Çiftlik Azatlı YUSUF POLAT
  422. Niğde Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK
  423. Niğde Merkez Alay HÜSEYİN ŞAHİN
  424. Niğde Merkez Bağlama ORHAN ERDOĞAN
  425. Niğde Merkez Yeşilgölcük AHMET TUNCAY
  426. Niğde Merkez Kiledere BURHAN DÜNDAR
  427. Niğde Merkez Yıldıztepe İRFAN AKGÜMÜŞ
  428. Ordu Aybastı YÜKSEL TOKAT
  429. Ordu Kabadüz MEHMET YILMAZ
  430. Ordu Çamaş AHMET ÖZCAN
  431. Ordu Kabataş KEMAL ÖZER
  432. Ordu Ünye BERKAY TORUNOĞLU
  433. Ordu Korgan ADEM GEDİŞ
  434. Osmaniye Merkez DAVUT ÇUHADAR
  435. Osmaniye Bahçe NAZIM AKYÜZ
  436. Osmaniye Toprakkale Tüysüz OSMAN ERDEM
  437. Osmaniye Kadirli ÖMER LÜTFÜ ÇUBUKÇU
  438. Osmaniye Merkez Cevdetiye MEHMET ÖZER
  439. Osmaniye Sumbas İSMAİL GÖÇEBE
  440. Osmaniye Sumbas Mehmetli HAMZA BÜYÜKÖZTÜRK
  441. Rize Merkez YAKUP ÖZKAN
  442. Rize İkizdere PAMBULİ TÜFENK
  443. Rize Kalkandere PINAR ÖMEROĞLU
  444. Rize Merkez Muradiye MEHMET AKİF ALPEREN
  445. Rize Çayeli MELİHA ÇOMOĞLU
  446. Rize Merkez Salarha GÖNÜL ER
  447. Rize Pazar TAYFUN TAN
  448. Rize Kalkandere EYÜP SAĞLAM
  449. Rize Güneysu SEFER ÖZER
  450. Sakarya Büyükşehir CİHAN KOLİP
  451. Sakarya Akyazı ADEM GÜNER
  452. Sakarya Adapazarı AYDOĞAN ARSLAN
  453. Sakarya Erenler ŞEMSETTİN DUMAN
  454. Sakarya Ferizli SERHAT ÇİÇEK
  455. Sakarya Geyve ATİLLA ZEYTİNOĞLU
  456. Sakarya Hendek AHMET MERCAN
  457. Sakarya Kocaali KEMAL DİN
  458. Sakarya Taraklı MEHMET AYDIN
  459. Samsun Büyükşehir HAYATİ TEKİN
  460. Samsun Bafra RIZVAN AKSOY
  461. Samsun Canik ATIF YİĞİT
  462. Samsun Ayvacık İSMET ÇAPAŞ
  463. Samsun Asarcık BAHRİ KÖŞÜŞ
  464. Samsun Tekkeköy MUSTAFA CANDAL
  465. Samsun Ondokuzmayıs AHMET TOPAL
  466. Samsun Kavak ŞERİF ÜN
  467. Samsun Ladik İBRAHİM ÜNSAL
  468. Samsun İlkadım NECATTİN DEMİRTAŞ
  469. Samsun Salıpazarı REFAETTİN KARACA
  470. Siirt Merkez AHMET ÖZGÜR
  471. Siirt Baykan METİN SÖYÜNCÜ
  472. Siirt Eruh RESUL GÜNEŞ
  473. Siirt Tillo DAVUT DALKILIÇ
  474. Siirt Kurtalan LOKMAN DİLEK
  475. Siirt Pervari İSMAİL BİLEN
  476. Siirt Şirvan YUSUF İNCECİK
  477. Sinop Boyabat HASAN KARA
  478. Sinop Durağan ÜMİT DEMİR
  479. Sinop Saraydüzü KADİR ÇİÇEK
  480. Sinop Gerze CEMAL YILDIZ
  481. Sivas Doğanşar SERDAR GÜLAÇTI
  482. Sivas Gemerek RECEP GARİPER
  483. Sivas Gemerek Çepni ÖZKAN DÖNER
  484. Sivas Suşehri ALİ TERCANLIOĞLU
  485. Sivas Şarkışla TURGAY ŞAHİN
  486. Şanlıurfa Akçakale ÖMER AY
  487. Şanlıurfa Ceylanpınar SUNA COŞKUN
  488. Şanlıurfa Karaköprü YUNUS ÇOBAN
  489. Şanlıurfa Halfeti MAHMUT YAMAN
  490. Şanlıurfa Bozova MEHMET KAYA
  491. Şanlıurfa Eyyübiye MURAT DEMİRKAN
  492. Şanlıurfa Viranşehir ADNAN ÇİFTÇİ
  493. Şanlıurfa Birecik MEHMET HİCRİ
  494. Şanlıurfa Haliliye MUSTAFA REŞAT DAĞ
  495. Şanlıurfa Suruç TUBA COŞKUN
  496. Şırnak Merkez HACİ ÖZER
  497. Şırnak Cizre ALİ MUNGAN
  498. Şırnak İdil METİN YETİK
  499. Şırnak GÜÇLÜKONAK  RIDVAN OĞUR
  500. Şırnak GÜÇLÜKONAK  Fındık RAMAZAN İLHAN
  501. Şırnak Silopi SERHAT AÇIL
  502. Şırnak ULUDERE  RAŞİT BABAT
  503. Tekirdağ Çorlu ERKAN DÜZENLİ
  504. Tekirdağ Muratlı ZÜLKÜF İŞLER
  505. Tekirdağ Saray ALİ ÖZEN
  506. Tokat Merkez HÜSEYİN YARICI
  507. Tokat Turhal Şenyurt ZEKERİYA ÇANKAYA
  508. Tokat Erbaa MURAT TOYGUN SELÇUK
  509. Tokat Erbaa Karayaka MEHMET AKBULUT
  510. Tokat Erbaa Gökal SALİM ÖZDEMİR
  511. Tokat Merkez Emirseyit TOYGUN ALGÜL
  512. Tokat Niksar EMRAH KÖKNAR
  513. Tokat Reşadiye Bozcalı MUSTAFA ŞAHİN
  514. Tokat Turhal BEKİR BAKLACI
  515. Tokat Almus MEHMET SILDIROĞLU
  516. Tokat Artova SERKAN KARATAŞ
  517. Tokat Başçiftlik UĞUR GÜNEY
  518. Tokat Pazar HÜSAMETTİN MERT FIRTINA
  519. Tokat Yeşilyurt İLHAN ARSLAN
  520. Trabzon Büyükşehir ATAKAN AKSOY
  521. Trabzon Akçabat OSMAN AKBULUT
  522. Trabzon Araklı HASAN SUİÇMEZ
  523. Trabzon Arsin SUAT SARIALİOĞLU
  524. Trabzon Çarşıbaşı MEHMET TURAN
  525. Trabzon Çaykara HANİFE BİLİCİ
  526. Trabzon Dernekpazarı CEVDET CEMAL CANSIZ
  527. Trabzon Köprübaşı SELİM AVCI
  528. Trabzon Şalpazarı MEHMET ÖNGÖZ
  529. Trabzon Yomra MUSTAFA BIYIK
  530. Tunceli Mazgirt AYDIN EGELİ
  531. Uşak Merkez MUHAMMET GÜR
  532. Uşak Banaz SEDAT ALEMDAROĞLU
  533. Uşak Sivaslı Tatar ONUR ÖZDİL
  534. Uşak Sivaslı RAMAZAN SOYDEMİR
  535. Van Büyükşehir SERKAN SAYGIN
  536. Van Bahçesaray CEVDET GÖRÜNÜŞ
  537. Van Başkale ŞERMİN BOZKURT
  538. Van Çaldıran HARUN BAYRAK
  539. Van Edremit NEDİM POLAT
  540. Van Gevaş SELAHATTİN NERGİS
  541. Van Gürpınar ÇETİN MELAT
  542. Van İpekyolu ABDULLAH AKBAŞ
  543. Van Muradiye METİN ÇELİK
  544. Van Tuşba EJDER KOÇ
  545. Yalova Altınova BOLER ARSLAN
  546. Yalova Altınova Tavşanlı SİBEL GENÇTÜRK
  547. Yalova Altınova Subaşı İBRAHİM TAŞ
  548. Yalova Armutlu ARİF ÜRGÜP
  549. Yalova Çiftlikköy METİN DAĞ
  550. Yalova Termal İBRAHİM TANER
  551. Yalova Esenköy EYÜP KUCUR
  552. Yalova Kadıköy GÖKHAN KARABIYIK
  553. Yalova Teşfikiye MURATCAN ÇETİN
  554. Yozgat Merkez METİN ÖZIŞIK
  555. Yozgat Akdağmadeni NAZIM ALTUN
  556. Yozgat Akdağmadeni Belekçahan İSMAİL PARLAK
  557. Yozgat Akdağmadeni Oluközü SAMET YILMAZ
  558. Yozgat Akdağmadeni Umutlu ALİ PARLAK
  559. Yozgat Aydıncık KEMAL ÇAM
  560. Yozgat Aydıncık Baydiğin SELEN GÜL
  561. Yozgat Boğazlıyan Ovakent ARİF ŞAHİNGÖZ
  562. Yozgat Boğazlıyan Sırçalı HACI MUSTAFA DİLEK
  563. Yozgat Boğazlıyan Uzunlu TEKİN BECEREN
  564. Yozgat Boğazlıyan Yamaçlı MÜCAHİT ARSLAN
  565. Yozgat Boğazlıyan Yenipazar KADİR ÖNDER
  566. Yozgat Çayıralan Konuklar MEHMET CAN KILINÇ
  567. Yozgat Çekerek DURAN ÖZKAN
  568. Yozgat Çekerek Özükavak ÖMÜRCAN COCİ
  569. Yozgat Kadışehri BURAK AKIL
  570. Yozgat Kadışehri Halıköy EMRE TOPAL
  571. Yozgat Saraykent OSMAN ÇİFTCİER
  572. Yozgat Saraykent Dedefakılı FIRAT YILDIZ
  573. Yozgat Saraykent Ozan KAAN IŞIK
  574. Yozgat Sarıkaya DAVUT DİCLE
  575. Yozgat Şefaatli MUSTAFA YÜCESOY
  576. Yozgat Sorgun NİZAMETTİN BULUT
  577. Yozgat Sorgun Çiğdemli HÜSEYİN NAZLIOĞLU
  578. Yozgat Sorgun Doğankent A. KERİM ERKAN
  579. Yozgat Sorgun Gülşehri NURİ SOYLU
  580. Yozgat Sorgun Araplı FURKAN UÇAN
  581. Yozgat Sorgun Yeniyer MELİKE TAŞDELEN
  582. Yozgat Yenifakılı SONER YALÇIN
  583. Yozgat Yerköy FERHAT YILMAZ
  584. Zonguldak Merkez Karaman SERHAT YILDIRIM
  585. Zonguldak Merkez Beycuma TAYFUN SARSIK
  586. Zonguldak Alaplı Gümeli RAMAZAN AKDENİZ
  587. Zonguldak Devrek YAŞAR OCAKÇI
  588. Zonguldak Gökçebey VEDAT ÖZTÜRK
  589. Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı ÜMİT ÇAPCI
  590. Zonguldak Kilimli ERDİNÇ KARGİDAN
  591. Zonguldak Kilimli Muslu BURHAN GÖKTAŞ
  592. Zonguldak Çaycuma NUSRET YAKICI
  593. Zonguldak Ereğli ALİ KAYA
  594. Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni ŞABAN KIR
  595. Zonguldak Kilimli Çatalağzı RUŞEN ÇİMEN
  596. Zonguldak Kilimli Gelik YILMAZ HIZARCI
  597. Zonguldak Merkez Elvanpazarcık ENGİN ZAMAN
  598. Zonguldak Kozlu HÜDAİ DÖKMECİ

 

ÖNCEKİ HABER

Para ödedikleri konutları teslim edilmeyen yurttaşlar maket ev yaktı

SONRAKİ HABER

Çorlu’da kanseri yenen öğretmene okulunda sürpriz karşılama

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa