16 Nisan 2018 09:05

Seda Sayan: Erdoğan'ı çok seviyorum, Kılıçdaroğlu sanatçı düşmanı

Hatay'daki ziyarete dair konuşan Seda Sayan, 'Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener' dedi.

Seda Sayan: Erdoğan'ı çok seviyorum, Kılıçdaroğlu sanatçı düşmanı

Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hatay'daki askeri birliği ziyaretine katılan Seda Sayan, Erdoğan'ı çok sevdiğini, Kılıçdaroğlu'nun ise sanat düşmanı olduğunu söyledi. Sayan, 'Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hatay'daki askeri birliği ziyaretine katılan Seda Sayan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hatay'daki askeri birliğe yaptığı ziyarette yer alan Seda Sayan, kendilerine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Sabah gazetesine konuşan Sayan, "Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener. Meral Akşener'in 'İktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz' sözünü asla unutmayacağım. İkincisi de Kılıçdaroğlu'nun bize hakaret etmesi. Kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sayan ayrıca "Cumhurbaşkanımız, tüm sanatçıların ne kadar değerli olduğunun farkında; kimseyi ayırt etmiyor. Bizlere, Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunma imkanı verdiği için hem Cumhurbaşkanımıza, hem de Genelkurmay Başkanımız'a çok teşekkür ederim. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve eşi Sayın Emine Erdoğan'ı çok seviyor ve saygı duyuyorum" dedi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Ressamlar Gülseren ve Teoman Südor: Resim yaparken ayrılıyoruz

SONRAKİ HABER

Avcılar’da CHP çatlağı: Belediye meclis üyeleri listesinde imzamız yok

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa