26 Mart 2018 17:03
Son Düzenlenme Tarihi: 26 Mart 2018 17:21

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’dan Abdullah Gül cevabı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: Daha dere gelmemiş paçaları sıva diyorsun. Ben niye dereye gelmeden paçaları sıvayayım ki.

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’dan Abdullah Gül cevabı

Paylaş

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Neden Abdullah Gül ile ilgili soruları hiç cevaplamıyorsunuz?” sorusuna, “Seçim atmosferine girmedik ki. Daha dere gelmemiş paçaları sıva diyorsun. Ben niye dereye gelmeden paçaları sıvayayım ki” yanıtını verdi.

Partisinin Afyonkarahisar’da çeşitli kuruluşların temsilcilerine yönelik düzenlediği ‘Türkiye’nin Meseleleri ve Çözüm Yolları’ konulu konferansa katılan Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

SP lideri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sincar açıklamasıyla ilgili, “Ben bu konularla alakalı hiç yorum yapmıyorum. Her zaman söylediğim gibi sınırlarımızda Türkiye’yi tehdit eden bir gelişme varsa oraya müdahale etme her ülkenin hakkıdır. Türkiye’nin de hakkıdır. Ancak bunları siyasi malzeme haline getirmek doğru olmaz. Söylediğimiz bundan ibaret” dedi.

İttifak konusundaki soruyu da yanıtlayan Karamollaoğlu, ittifakın şu an söz konusu olmadığını vurguladı. Karamollaoğlu, “İttifak söz konusu değil. Şu an seçim dönemine girilmedi. Seçime giderken ittifaklar konuşulur. Seçim öncesi neyin ittifakı” diye konuştu.

Bir gazetecinin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili soruları hiç cevaplamadığını hatırlatması üzerine Karamollaoğlu, “Seçim atmosferine girmedik ki. Daha dere gelmemiş paçaları sıva diyorsun. Ben niye dereye gelmeden paçaları sıvayayım ki. Zamanı gelince her şeyin cevabı verilir inşallah” dedi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Boğaziçi Üniversitesinde 2 öğrenci daha gözaltına alındı

SONRAKİ HABER

Dersim'de koruma altındaki vaşak silahla vurularak öldürüldü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa