29 Kasım 2017 09:30

'FETÖ' itirafçısı Gülerce'nin paylaşımı alay konusu oldu

'FETÖ' itirafçısı Hüseyin Gülerce'nin Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan hakkındaki belgeleri açıklaması sonrası yaptığı paylaşım alay konusu oldu.

'FETÖ' itirafçısı Gülerce'nin paylaşımı alay konusu oldu

Paylaş

'FETÖ' itirafçısı Hüseyin Gülerce'nin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin olağan grup toplantısında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu, dünürü ve eski özel kalem müdürünün Man Adası'ndaki bir şirkete gönderdiği milyonlarca doların belgesini banka dekontlarıyla açıklamasının ardından yaptığı paylaşım sosyal medyada alay konusu oldu.

Gülerce, Kılıçdaroğlu'nun açıklaması sonrası Twitter hesabı üzerinden "Komplo teorisi olarak değil ama dikkat çekici: Kılıçdaroğlu'nun Meclis'te açtığu kutunun kurdelası, altta haç işareti gibi göründü" paylaşımı yaptı. Payşalım sonrası Twitter kullanıcıları "Hüseyin abi ben saydım konuşmada tam 23 kez “f” harfini kullandı Kılıçdaroğlu. Bu apaçık fetöye mesaj değil de ne ?", "Kutu dedi 1 sterlin dedi... fötönün 1 dölarından aldılar bu fikri bençe", "Bir de Şeytan falan dedi. Fetö bu lafı çok kullanır", "Abi git bi yüzünü yıka, kendine gel. Bu twiti de sil, maskara olucan bak söyliyim", "Off çok zekice", "Hüseyin senin kesinlikle bir uzman desteğine ihtiyacın var.", "Dekontları havaya kaldırıp tuttuğu açı Özgürlük Heykeli ile birebir aynı. ABD'de kime mesaj bu?" benzeri mesajlarla Gülerce'nin paylaşımları ile alay etti.

(HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

'Kutlu Doğum Haftası'nın yeni adı 'Mevlid-i Nebi' oldu

SONRAKİ HABER

Margit Stumpp: Türkiye’de basının durumu pek iç açıcı değil

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa