01 Kasım 2017 12:19

Pablo Escobar'ın oğlu: Babam böyle biri değildi

Pablo Escobar'ın oğlu Sebastian Marroquin; 'İnsanlar bana her gün mesajlar atıyor. Babam böyle biri değildi' açıklamasında bulundu.

Paylaş

Dönemin yasadışı suç örgütü liderlerinden Pablo Escobar’ın oğlu Sebastian Marroquin Euronews’e açıklamalarda bulundu. Marroquin babasına ilişkin “Pablo Escobar bir televizyon serisinin de sayesinde şu sıralar her zaman olduğundan daha meşhur.“ifadelerini kullandı.

Televizyon dizisinin babasını bir rol modeli gibi göstererek farklı bir hikaye anlattığı görüşünde olan Marroquin, “Babam bir pop yıldızı oldu. Sanki hiç şiddet, insan kaçırma ve cinayet olaylarına karışmamış gibi. İnanılacak gibi değil.” diyerek Netflix’te yayınlanan Narcos dizisi nedeniyle birçok kişiden mesajlar aldığını aktardı.

Dizinin topluma yanlış bir mesaj verdiğini düşünen Sebastian Marroquin, “Her gün insanlar sosyal medyada bana mesajlar atarak Narcos’u izlediklerini ve benim babam gibi olmak istediklerini anlatıyor. Ama bu yaşanılan gerçeklerin tam tersi.“dedi.

Marroquin Eylül ayında da bir facebook paylaşımında ‘Narcos dizisi ve 28 yalan’ başlıklı bir yazıda söz konusu dizinin gerçekleri çarpıtarak ya da saptırarak canlandırdığına dikkat çekmişti.

Marroquin, “Babam, televizyonda gösterildiğinden çok daha zalim biriydi.” açıklamasını yapmıştı. (HABER MERKEZİ)

 

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Ataşehir'de kadına saldıran Hakan Dündar'a ceza ve tahliye

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanlığı seçimleri krizi çözmedi: Cezayir'de halk tekrar sokaklarda

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa