Terim'i dövdüğü iddia edilen Aydoğdu'nun heykeli dikildi

Terim'i dövdüğü iddia edilen Aydoğdu'nun heykeli dikildi

Fatih Terim ve damatlarıyla yaşadığı tartışma günlerce manşetlerde yer alan Selahattin Aydoğdu'nun heykeli yapıldı. Aydoğdu 'Şaşkınım' dedi.

Çeşme Alaçatı’da bulunan Yüzevler Kebap'ın sahibi Selahattin Aydoğdu'nun Fatih Terim ve damatlarıyla tarışması gündemde oldukça yer edinmişti. Bu olay sonrasında 'Fatih Terim'in istifasına neden olan' ve 'Türk futbolunun kaderini değiştiren adam' olarak nitelendirilen Selahattin Aydoğdu'nun heykeli dikildi.

Hürriyet Kelebek'ten Deniz Boy'un haberine göre, sosyal paylaşım sitesinde organize olan Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümü öğrencisi bir grup Selahattin Aydoğdu’nun birebir heykelini yaptı. Öğrenciler heykeli, müşterilerin şaşkın bakışları arasında restoranın önüne getirip bıraktı.

Uluslararası bir spor sitesinin desteğiyle yapılan heykelin üzerindeki "Türk futbolunun kaderini değiştiren adam Selahattin Aydoğdu" cümlesi dikkat çekti. Selahattin Aydoğdu ise "Böyle bir sürprizi hiç beklemiyordum, çok şaşkınım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. Aydoğdu, heykelinin etrafında toplanan tatilciler ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. (HABER MERKEZİ)

 

Son Düzenlenme Tarihi: 01 Eylül 2017 12:23
www.evrensel.net