16 Temmuz 2017 23:56

Fatih Terim'in mekanını bastığı Aydoğdu ifade verdi

İzmir Alaçatı’da 2 restoran arasında çıkan gerilimde Fatih Terim'in mekanını bastığı Selahattin Aydoğdu ifade verdi.

Paylaş

İzmir'e bağlı Çeşme Alaçatı'da iki restoran arasında çıkan gerilim sonrası Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile kavga eden Yüzevler Kebapçısı'nın sahibi Selahattin Aydoğdu, Fatih Terim'in şikayeti üzerine ifadeye çağırıldı. Adana Yüzevler Kebap sahibi Selahattin Aydoğdu dün gece saatlerinde ifade vermek üzere polis merkezine gitti.  Aydoğdu, Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden bir saat sonra ayrıldı. Aydoğdu'nun şikayetinden vazgeçmediği belirtildi.

Fatih Terim, cuma gününü cumartesiye bağlayan saatlerde damatları ve korumalarıyla Yüzevler Kebap'ı basmış, mekan sahibi Selahattin Aydoğdu ve yanındakilerle kavga etmişti. Aydoğdu bunun üzerine basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş ve "Terim'in mekanını basıp kaçtığını ancak bu işin henüz bitmediğini" ifade etmişti.

Aydoğdu,olayın ardından personeliyle birlikte Terim, damatları ve korumaları hakkında 'yaralama, mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal' suçlamasıyla şikayetçi oldu. Aydoğdu, Terim için "Birkaç kez ben ona vurdum yere düştü. Dayağı yiyince de kaçtı. Korkağın teki. Kimseye yalandan delikanlılık yaptırmam. Araya kimseyi sokmasın. Boşuna yalvarmasın. Ölürüm davamdan dönmem" dedi.

'BASIN YOLUYLA TEHDİT VE HAKARET'

Aydoğdu, Terim'in şikayetiyle 'basın yoluyla hakaret ve tehdit' iddiasıyla saat 00.25'te Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ifade verdi. Emniyette yaklaşık bir saat kalan Aydoğdu'nun açıklamaları konusunda uyarıldığı, şikayetinden vazgeçmediği belirtildi.

Konuyla ilgili DHA muhabirine açıklama yapan Aydoğdu'nun oğlu Uğur Aydoğdu, "Babam basına yaptığı açıklamalardan dolayı ifade vermek üzere emniyete çağrıldı. İfadesini verdi ve söylediklerinin arkasında olduğunu belirtti. Şikayetinden vazgeçmesini istediler. Ancak babam mekanımıza onların saldırdığını söyleyerek vazgeçmeyeceğini söyledi. Fatih Terim'in ifade verip vermediği konusunda ise bilgimiz yok" dedi. (SPOR SERVİSİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin kardeşi tutuklandı

SONRAKİ HABER

Çocuğuna istismarda bulunduğu öne sürülen babanın serbest kalmasına anneden tepki

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa