IŞİD vahşeti: 2 asker yakılarak katledildi

IŞİD vahşeti: 2 asker yakılarak katledildi

El Bab çevresinde şiddetli çatışmalar sürerken IŞİD, TSK mensubu 2 askerin yakılarak katledildiği bir video yayımladı.

IŞİD, TSK mensubu olduğu belirtilen 2 askerin yakılarak katledildiği bir video yayımladı.

El Bab çevresinde IŞİD ile TSK ve desteklediği gruplar arasındaki çatışmalar sürerken yayımlanan 19 dakikalık videonun sonunda isimleri de verilen TSK mensubu 2 asker yakılarak öldürülüyor.

Videonun sonunda iki IŞİD'li, Türkiye'yi tehdit ederek, askerlerin geri çekilmemesi durumunda bu görüntülerin devam edeceğini söylüyor. (DIŞ HABERLER)

Son Düzenlenme Tarihi: 23 Aralık 2016 01:18
www.evrensel.net
ETİKETLER IŞİDTSK

4 yorum yapılmış

 1. ahmet sevril 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  2 türk askeri yakılarak vahşice katletilmiştir .Video montaj felan değildir . Herkes istediği şeye inanmak istiyor . Ama gerçekle inanmak istediğimiz şeyler çok farklı . Şehidin aileleri açıklama yaptı o da mı propaganda . Hala bir açıklama yapılmadı

 2. ismail ayan 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 1

  daha dün darbe deyip günlerce bir tas çorba için sabaha kadar demokrasi beklentisinde olan kişiler. başınızdaki çobanın hadi çıkabilirsiniz demesinimi bekliyorusunuz. günlerce sözde darbe görüntülerini hiç aralıksız yayınlayan TRT şimdi göreyim bakalım. hepiniz yalansınız. kirli bir elde tutulan maşadan ibaretsiniz.Ne çabuk koyun oldunuzda otlaştığınız ahırı beğenmiyorsunuz. zalim bir misyonun şakşakcılığını yapmakan başka bir boka yaramazsınız.lanet olsun size. ama yakındır. sizde anlayacaksınız. ama iş işten geçmiş olacak.o zaman göreceğiz 100 yıl öncesi menderesi asıp arkasından timsah göz yaşlarını dökenler.

 3. Erhan 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Aradan onca saat geçmesine rağmen,hiç bir açıklama yapılmadı.

 4. Sevgh 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Bu nasıl bir şey duyduğundan beri kendimde değilim su son hafta ülkemizde olanlar çok kötü gittikçe anormallesiyoruz acilen iyi bir strateji ye ihtiyacımız var nasıl yaktılar o gencecik mehmetcikleri offf Allahım sen yardım et hala haberlerde geçmemesi de ilginç

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.