Avukatlar Öcalan ile görüş için başvurdu

Avukatlar Öcalan ile görüş için başvurdu

PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın avukatları, müvekkilleriyle görüşmek için Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na başvuruda bulundu.PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın avukatları Rezan Sarıca, Cengiz Yürekli, Mazlum Dinç ve Suna Yürekli, müvekkilleri ile görüşebilmek için Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na baş

PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın avukatları, müvekkilleriyle görüşmek için Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na başvuruda bulundu.

PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın avukatları Rezan Sarıca, Cengiz Yürekli, Mazlum Dinç ve Suna Yürekli, müvekkilleri ile görüşebilmek için Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na başvuruda bulundu. Avukatların başvurusunun kabul edilmesi durumunda yarın İmralı Adası'na giderek, müvekkilleri Öcalan ile görüşmeleri bekleniyor.

PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın avukatlarının 27 Temmuz 2011 tarihinden bu yana yaptığı tüm başvurular, "gemi bozuk", "hava muhalefeti", "gemi onarımda", "gemi onarımdan döndü, ancak geminin Liman Başkanlığı'ndan alınması gereken evrakları eksik olduğu için faaliyet yapamıyor" veya "resmi tatil" gibi gerekçelerle reddediliyor. (İSTANBUL)

www.evrensel.net