Ankara’da polis dehşeti

Ankara’da polis dehşeti

ANKARA’nın Bala ilçesinde adliyede zabıt katibi olarak çalışan A.Y, eski sevgilisi olduğunu iddia eden polis memuru Serkan Uluçay tarafından başından vuruldu. Daha sonra aynı silahla kendini vuran polis hayatını kaybetti. A.Y. ise yoğun bakımda.Ankara Mamak İlçe Emniyet Amirliğinde görev yapan polis memuru Serkan Uluçay, önc

ANKARA’nın Bala ilçesinde adliyede zabıt katibi olarak çalışan A.Y, eski sevgilisi olduğunu iddia eden polis memuru Serkan Uluçay tarafından başından vuruldu. Daha sonra aynı silahla kendini vuran polis hayatını kaybetti. A.Y. ise yoğun bakımda.

Ankara Mamak İlçe Emniyet Amirliğinde görev yapan polis memuru Serkan Uluçay, önceki gün saat 16.50’de Bala Adliyesine gitti. Eski sevgilisi olduğunu iddia ettiği A.Y. ile görüşmek istedi. Adliye koridorunda Uluçay ve A.Y. arasında tartışma başladı. Bu sırada belinden tabancasını çıkartan Serkan Uluçay, A.Y’ye ateş ettikten sonra, başına dayadığı tabancanın tetiğine basarak intihar etti.
Serkan Uluçay, olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan A.Y.  ambulansla önce Bala Devlet Hastanesine, ardından Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. A.Y’nin daha sonra Numune Hastanesine götürülerek tedavi altına alındığı öğrenildi. (Ankara/EVRENSEL)

www.evrensel.net