19 Mart 2020 14:43

Gratis de koronavirüs riskine karşı mağazalarını kapattı

Kozmetik mağazalar zinciri Gratis, koronavirüs riski nedeniyle 19 Mart itibarıyla mağazalarını kapattıklarını duyurdu.

Gratis logosu

Paylaş

Koronavirüs riskine karşı pek çok firma AVM’lerin ve mağazaların kapatılmasına ilişkin merkezi kararı beklemeden mağazalarını kapatma kararı aldı. Kozmetik mağazalar zinciri Gratis de 19 Mart itibarıyla mağazalarını kapattıklarını duyurdu.

Yazılı bir açıklama yayımlayan Gratis Genel Müdürlüğü, “79 ilde bulunan 667 perakende satış mağazamız, 6 ilde bulunan 21 Gratis Beauty noktamız ve Gratis Lojistik Merkezimiz dahil tüm birimlerimizi 19 Mart 2020 tarihi itibari ile geçici bir süre için kapatıyoruz” dedi. Açıklamada ayırt etmeksizin tüm çalışanların mağdur edilmeyeceği ifade edildi.

ONLINE İŞLEMLER MİNİMUM ÇALIŞMA SAATİ İLE SÜRECEK

Hijyen ve bakım ürünlerinin tedariğinin aksamamasına özen göstereceklerinin belirtildiği açıklamada gratis.com online satış sitesinin hizmet vermeye devam edeceği belirtildi.

Lojistik merkezinin de ilk aşamada çalışanların istirahat etmesi için kapalı olacağının belirtildiği açıklamada sonrasında da maksimum hijyen ve dezenfekte önlemleri altında belirli sayıda çalışanın, vardiyalı ve çalışma saatleri minimum olacak şekilde siparişleri ulaştırmaya çalışacağı açıklandı. Şirket, bu nedenle teslimat sürelerinde yaşanabilecek gecikmeler için müşterilerinden şimdiden özür diledi. (HABER MERLKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Zülfü Livaneli’den koronavirüs iddiasına yalanlama

SONRAKİ HABER

Avukat İlhan Öngör: Koronavirüs nedeniyle risk altındaki tüm mahpusları tahliye edin

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...