16 Aralık 2019 15:51

Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan: Emniyete çağrıldım

Giresun Eynesil'de şüpheli şekilde yaşamını yitiren Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan, soruşturmada tanık olarak dinlenen Mürsel Küçükal'ın şikayeti üzerine emniyete çağrıldığını belirtti.

Şaban Vatan | Fotoğraf: DHA

Paylaş

Giresun Eynesil'de şüpheli şekilde yaşamını yitiren 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda emniyete çağrıldığını duyurdu. Rabia Naz'ın ölümüne dair süren soruşturma sürecinde tanık olarak bulunan Mürsel Küçükal’ın şikayeti üzerine daha önce gözaltına alınan Şaban Vatan, yine Küçükal nedeniyle emniyete çağrıldığını ifade etti.

Daha sonraki paylaşımında Şaban Vatan şu ifadeleri kullandı: Şaban Vatan ve ailem hakkında sosyal medyada ve basında asılsız, hakaret ve çirkin suçlamalar yapılıyor. Yetki makamlar gereğini yapmıyor. Mürsel Küçükal 3/4 defa ifade değiştiriyor asılsız suçlamalar hakkımda yapıyor. Benim mesafe tahminini sosyal medyadan sunmam suç oluyor. Emniyete çağrılma sebebim Mürsel şikayetçi olmuş. Videoyla seyir halinde mesafe göstermem belirtilen mesafe mürselin evinden metruk ev durumu. Evi sunmamam gerekmiş. Siz bu durumdan bir şey anladınız mı?

(HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

63 barodan ortak açıklama: İstismarın meşrulaştırılmasına izin vermeyeceğiz

SONRAKİ HABER

Elazığ depremine dair sosyal medya paylaşımlarına soruşturma

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa