25 Kasım 2019 12:05

Muharrem İnce: CHP yönetimi parti içindeki iftiracıyı bulup cezalandırmalı

CHP Parti Meclisi üyesi Muharrem İnce, "Saray'a giden CHP'li" iddiası ile ilgili “Bana iftira ve kumpas olduğu ortada. CHP yönetimi parti içindeki iftiracıyı bulup cezalandırmalı" dedi.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

"Erdoğan ile görüşen CHP’li" iddiası ile ilgili olarak CHP Parti Meclisi üyesi Muharrem İnce’den yeni bir açıklama geldi. İnce, Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

''Bu olay sonunda bana iftira atıldığı, kumpas kurulduğu bütün gerçekliğiyle ortadadır. Şimdi CHP yönetiminin yapması gereken partimizin içindeki o iftiracıyı bulup cezalandırmasıdır. O kişiyi bulmazlarsa aynı iftira ile kendileri karşılaştıklarında şaşırmasınlar. Cumhurbaşkanlığı kampanyasında 107 miting yaptım. Yandaş medyada tek satır haber olmadım. Bugün yandaş medya beni pek sever oldu. Geçmişte beni yazmayarak, bugünse yazarak bana zarar vermeye devam ediyor. Yandaş medya senden gelecek rahmet Allah'tan gelsin.”

Sözcü yazarı Rahmi Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşüp "Türkiye'nin güvenliği için senin CHP Genel Başkanı olman gerekir. Ben de yardımcı olurum" sözü alan CHP'linin Muharrem İnce olduğunu öne sürmüş. Turan, kaynağının Talat Atilla olduğunu söylemişti. Erdoğan ve Muharrem İnce iddiayı yalanlamıştı. (HABER MERKEZİ)

 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Zarf içinden çıkan kimyasal tozdan etkilenen 5 kişi hastanelik oldu

SONRAKİ HABER

Evrensel 25 yaşında: Gerçeklerden vazgeçmeyeceğiz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa