08 Ekim 2019 13:02

Nadira Kadirova’nın ağabeyi: Kardeşimin ölümü ile ilgili şüpheler var

AKP Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde yaşamını yitiren Nadira Kadirova'nın ağabeyi Muhammet Ali Kadirova, kardeşinin ölümü ile ilgili şüpheler olduğunu belirterek dosyanın kapatılmamasını istedi.

Fotoğraflar, Nadira Kadirova'nın sosyal medya hesaplarından alınmıştır.

Paylaş

AKP Milletvekili Şirin Ünal’ın Ankara'daki evinde, Ünal'a ait silahtan çıkan kurşunla hayatını kaybeden 23 yaşındaki Özbekistan vatandaşı Nadira Kadirova’nın ölümüne ilişkin şüpheler sürüyor.

Nadira Kadirova’nın ağabeyi Muhammet Ali Kadirova BirGün’e yolladığı videoda dosyanın kapatılamaması gerektiğini vurguladı. BirGün'de videonun yer aldığı İsmail Arı imzalı habere göre, ağabey Kadirova şunları söyledi:

“Herkese merhaba, öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Özbekistan’dan selamlarımı iletiyorum. Kardeşimin ölümü ile alakalı şüpheler var. Lütfen, sizden rica ediyorum, yalvarıyorum, ne olur bu olay bu dosya kapatılmasın. Dosyayı kapatmamanızı rica ediyorum. Ne olur yani burada ailecek kahrolduk. Annem üzüntüden hemen ölebilir. Annem çok kötü durumda ve ilaçlarla, haplarla yanında duruyorum. Annem hemen ölebilir. Sizlerden rica ediyorum, bu dosyayı kapatmamanızı rica ediyorum, ne olur. Hepinize teşekkür ediyorum, sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.”

(HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Lavrov, Çavuşoğlu ile Fırat'ın doğusuna operasyonu görüştü

SONRAKİ HABER

Ankara Kitap Fuarı devam ediyor: İlgi yoğun, alım az

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa