18 Ağustos 2019 22:17

23 yaşındaki asansör teknisyeni akıma kapılarak öldü

Antalya'da bir kafenin arızalanan asansörüne müdahale ettiği sırada elektrik akımına kapılan 23 yaşındaki Oğuzhan Aykurt isimli teknisyen yaşamını yitirdi.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Antalya'da asansör bakım firmasında teknisyen olarak çalışan 23 yaşındaki Oğuzhan Aykurt, bir kafenin arızalanan asansörüne müdahale ettiği sırada elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi.

DHA'nın verdiği bilgiye göre olay, saat 15.00 sıralarında Kepez ilçesi Yeşilırmak Caddesi'ndeki kafede meydana geldi. Asansör bakım firmasında çalışan Oğuzhan Aykurt, asansör arızasına müdahale etmek için kafeye gitti. Aykurt, arızayı onarmak için asansör dairesine indi. Yaklaşık 2 saat boyunca Aykurt'tan haber alamayan kafe çalışanları meraklanıp asansör dairesine indi. Çalışanlar, Aykurt'u hareketsiz yatarken gördü. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Aykurt'un yaşamını yitirdiği belirlendi. Polis ekiplerince yapılan incelemede ise Oğuzhan Aykurt'un elektrik akımına kapılarak öldüğü tespit edildi.

Kafede ve asansör dairesinde inceleme yapan İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Aykurt'un hemen yanında ucu yanarak kararmış yan keski buldu.

Polis, yan keskiye incelemek üzere el koyarken Oğuzhan Aykurt'un cansız bedeni incelemelerden sonra Antalya Adli Kurumu morguna gönderildi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Metal işçisi sözleşmede inisiyatif sahibi olmalı

SONRAKİ HABER

18. Filmekimi, 4 Ekim'de başlayacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa