09 Haziran 2019 16:07

Oyuncu Haktan Pak yaşamını yitirdi

Oyuncu Haktan Pak, bir süredir mücadele ettiği rahatsızlıklara yenik düştü, 50 yaşında hayatını kaybetti.

Haktan Pak | Yasak Elma dizisinden ekran görüntüsü

Paylaş

Bir süredir kanser tedavisi gören Oyuncu Haktan Pak, 50 yaşında hayata gözlerini yumdu. Yakın arkadaşı Ali Doğanlı, geçtiğimiz ay Pak'ın çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı. Haktan Pak'ın, dün kalp ameliyatına girdiği, ardından yaşamsal fonksiyonlarını yitirip hayatını kaybettiği öğrenildi.

Haktan Pak, ameliyatından önce şu notu bıraktı.

6 Mayıs 1969 İzmir doğumlu olan Haktan Pak, İstanbul Üniversitesi/Viyana Teknik Üniversitesi /Viyana Franz Schubert Konservatuarı’nda lisans eğitimini tamamladı. 2004 yılında oynadığı Hoşgeldin Hayat filminde Damat Metin karakterine hayat verdi. Son yıllarda TV dizilerinde de rol alan Pak, Evlat Kokusu adlı dizide Serdar karakterine, Yasak Elma dizisinde ise Mustafa karakterine hayat vermişti.

Bunun yanı sıra Pak, Ruhumun Aynası, Hayatboyu, Kolpaçino, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Hırsız Var, Kiralık Aşk gibi dizi ve filmlerde de rol aldı.

Haktan Pak’ın ayrıldığı eşi, ölümünün ardından yayımladığı mesajda, “Bir daha ki sefere görüşmek üzere yosun gözlü adam.. Söz bitti...” ifadelerine yer verdi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Nohut için verilen fiyat artışı girdi maliyetlerinin altında kaldı

SONRAKİ HABER

Rabia Naz Komisyonu ilk toplantısını yaptı

Reklam
Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa