16 Mayıs 2019 02:02
Son Güncellenme Tarihi: 17 Mayıs 2019 00:41

Game of Thrones'un 8. sezonunun yeniden çekilmesi için imza kampanyası

Game of Thrones hayranları, 8. sezonun son bölümlerinin farklı yazarlarla yeniden çekilmesi talebiyle imza kampanyası başlattı.

Fotoğraf: HBO

Paylaş

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones'un 8. sezon bölümleri, hayranların şaşırtıcı bir imza kampanyası başlatmasına sebep oldu. Başlatılan kampanyanın açıklamasında "Bu seri mantıklı bir son sezonu hak ediyor" ifadesi kullanıldı.

HBO tarafından yayınlanan ve tüm dünyada merakla takip edilen Game of Thrones dizisinin hayranları imza kampanyası başlattı. Change.org üzerinden 15 Mayıs'ta başlatılan kampanyada, 8. sezonun yeniden çekilmesi talep edildi.

750 binden fazla kişinin imzaladığı kampanyanın açıklamasında, "Farklı yazarlarla son bölümlerin yeniden çekilmesini istiyoruz" talebi yer alıyor.

Açıklamada, David Benioff ve D.B. Weiss‘in kaynakları olmadan (yani kitaplar) bu görev için yetersiz kaldığı, Game of Thrones’un daha iyi bir finalle ekrana veda etmeyi hak ettiği ifadeleri kullanıldı. Ayrıca "HBO, ümitlerimizin gerçekleşmesini sağla!" çağrısı yapıldı. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

İmamoğlu'dan uyarı: İndirimleri takip için faturalarınızı saklayın

SONRAKİ HABER

Sanayi üretim endeksi aylık bazda yüzde 0,9 azaldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa