02 Şubat 2019 16:42

Antalya'da 14 yaşında bir kız çocuğu kaçırıldı

Antalya'da 4 çocuk annesi Emine Özcan, 14 yaşındaki kızı S.Ö.'nün, Savaş G. adlı bir erkek tarafından kaçırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu.

Çocuğunun kaçırıldığını iddia eden Emine Özcan | Fotoğraf: DHA

Paylaş

Antalya'da 4 çocuk annesi Emine Özcan (43), 14 yaşındaki kızı S.Ö.'nün, 37 yaşındaki Savaş G. tarafından kaçırıldığını iddia etti. Anne Özcan, Savaş G.'nin organ ticareti suçundan sabıkası olduğunu ve cezaevinden yeni çıktığını söyledi.

DHA'da yer alan habere göre, Kepez ilçesi Kuzeyyaka Mahallesi'nde yaşayan 8'inci sınıf öğrencisi S.Ö., 28 Ocak Pazartesi sabahı ekmek almak için evden çıktı. Ancak geri dönmedi. Anne Emine Özcan da kızını mahallede aramaya başladı. Bu sırada cep telefonuna, birkaç kez evlerine misafirliğe gelen Savaş G.'den "Anneciğim, babacığım, ben kızınızı, kızınız da beni seviyor. Artık o benim, ölene kadar namusum. Böyle olsun istemezdim. Artık bizi kimse ayıramaz" yazılı mesaj geldi. Hemen mesajın gönderildiği cep telefon numarasını aradı ancak ulaşamadı. Bunun üzerine polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

ÇOCUK BİR HAFTADIR KAYIP

Kızının bir haftadır kayıp olduğunu, tüm aramalarına rağmen izini bulamadıkarını anlatan anne Emine Özcan, "Eşim Yaşar Özcan'la perişan haldeyiz. Evimize misafir olan, ekmeğimizi yiyen biri okuma çağındaki kızımı evlenmek için kaçırmış. O daha çocuk. Ne evlenmesi? Devletimiz bize yardım etsin. Bir an önce kızıma kavuşmak istiyorum" dedi.

İnşaat işçisi eşi Yaşar Özcan'ın sokak sokak dolaşarak, kızını aradığını anlatan 4 çocuk annesi Emine Özcan, Savaş G.'nin organ ticareti suçundan sabıkası olduğunu ve cezaevinden yeni çıktığını iddia etti. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Öfke dinmedi; Sarı Yelekliler yine sokaklarda

SONRAKİ HABER

Lübnan'da yeni hükümet ilk toplantısını yaptı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...