28 Ocak 2019 17:37

İzmir adayı Tunç Soyer: Heyecan verici, yepyeni bir şey yaratacağız

CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterdiği Tunç Soyer, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Fotoğraf: AA

Paylaş

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, “Çok heyecan verici, yepyeni bir şey yaratacağız, toplumda biriken muazzam bir enerji var, bunu çok doğru yerlere taşıyacağız” dedi.

CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterdiği Soyer, Adnan Menderes Havalimanı'nda, kendisini karşılamaya gelen gruba teşekkür etti.

Gördüğü heyecan karşısında yorgunluk hissetmediğini dile getiren Soyer, “Çok heyecan verici, yepyeni bir şey yaratacağız, toplumda biriken muazzam bir enerji var, bunu çok doğru yerlere taşıyacağız” diye konuştu.

İYİ PARTİ’YE YANIT

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ın, “Soyer'in aday gösterilmesi parti tabanımız ve bazı teşkilatlarımızda tepkiyle karşılanmıştır” açıklamasının sorulması üzerine Soyer, “O, iki genel merkezin aralarında yapacakları bir çalışma, benimle ilgili bir şey değil. Genel Başkanlar değerlendirecek” ifadesini kullandı. (İzmir/AA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Celal Doğan'ın DSP'nin Antep adayı olacağı iddia edildi

SONRAKİ HABER

Rize Güneysu'da hukuksuz HES inşaatı tam gaz devam ediyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...