13 Aralık 2018 12:03

Türk Telekom, kotasız internet tarifelerini sitesinden kaldırdı

Türk Telekom, dün açıkladığı limitsiz internet paketlerini, internet sitesinden kaldırdı, yerine Sıkça Sorulan Sorular sayfası konuldu.

Türk Telekom logosu

Paylaş

Türkiye'de yeni yıldan itibaren kalkacak olan Adil Kullanım Kotası (AKK, diğer adıyla Adil Kullanım Noktası, AKN) sonrası için yeni paketlerini duyuran Türk Telekom, tarifeye yönelik yoğun tepkiler üzerine şimdilik geri adım attı.

Türk Telekom, dün açıkladığı kotasız tarifelerini, internet sayfasından kaldırdı. Sayfanın linki tıklandığında 'İnternette Sınırlar Kalkıyor' başlığı altında konuyla ilgili sık sorulan soruların yanıtları yer alıyor. Ancak yeni sisteme ilişkin herhangi bir tarife bilgisi bulunmuyor.

Sayfada hem mevcut hem de yeni müşteriler için yeni tarifelerin yakında duyurulacağı belirtiliyor.

AŞIM BEDELİNE DİKKAT

Sıkça Sorulan Sorular bölümünde 14 soruya yer veriliyor. Kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan olan "Limitli Kota Aşımlı paketler limitsiz internet düzenlemesinden etkilenecek mi?" sorusuna ise şu cevap veriliyor: "Limitli kota aşımlı paketlerde kota aşımı sonrasında aşım bedeli uygulaması devam edecek olup 25 GB olan AKN uygulamasına son verilecektir. Aşım bedeli uygulanmaya devam edecektir."

Ayrıca limitsiz ve AKN'li paketlerde olan taahhütlü ve taahhütsüz tüm müşterilere limitsiz internet hizmeti verileceği ifade ediliyor. Şirketin, gelen tepkiler üzerine yeni dönemle ilgili tarifelerini gözden geçirmesi bekleniyor. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Fatih Portakal: Başıma bir şey gelirse, sebebi yandaş medyadır

SONRAKİ HABER

Dünyanın en çok alkol tüketen ülkeleri açıklandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa