03 Aralık 2018 19:11
Son Güncellenme Tarihi: 03 Aralık 2018 19:23

Ankara'da işyerinde doğal gaz patlaması: 7 kişi yaralandı

Ankara Necatibey Caddesi'nde bir işyerinde doğal gaz patlaması meydana geldi. İlk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı.

Fotoğraf: Yasemin Kalyoncuoğlu/AA

Paylaş

Ankara Necatibey Caddesi'nde bir işyerinde doğal gaz patlaması meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı. Yaralılardan 4'ünün çevredeki hastanelere kaldırıldığı, 3 kişinin ise bölgeye gelen sağlık ekiplerince tedavilerinin gerçekleştirildiği bildirildi. 

AA'nın aktardığına göre Kızılay semti Necatibey Caddesi'nde bir apartmanın üst katında bulunan işyerinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle doğal gaz patlaması meydana geldi.

Patlamanın ardından bölgeye çok sayıda ambulans ve itfaiye aracı sevk edildi. Patlamada ilk belirlemelere göre 7 kişi yaralandı. Yaralılardan 4'ünün çevredeki hastanelere kaldırıldığı bildirildi.

SAĞLIK BAKANLIĞI AÇIKLAMA YAPTI

Sağlık Bakanlığı, patlama ile ilgili açıklama yaptı. Patlamanın saat 18.44'te meydana geldiği belirtilen açıklamada şöyle denildi: "Ankara Kızılay Necatibey’de doğalgaz patlaması olayında saat 19.18 itibariyle son durum; 7 kişi yaralanmıştır. Yaralılardan 4’ü olay yerine görevlendirilen 112 ambulansları ile hastanelere nakledilmekte olup 3 kişiye ise yerinde müdahale edilmektedir."

HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Sibel Çelik cinayeti sanığı hala tutuksuz yargılanıyor

SONRAKİ HABER

Akademisyen Özgür Müftüoğlu: İktidar açlığa rıza göstermeyene ‘terörist’ diyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa