30 Eylül 2018 14:33
Son Güncellenme Tarihi: 30 Eylül 2018 17:18

Trafik kazası geçiren Fadime Göktepe taburcu oldu

Evrensel muhabiri Metin Göktepe’nin annesi Fadime Göktepe, trafik kazası geçirdi. Göktepe, hastanedeki tedavi işlemlerinin ardından taburcu oldu.

Fotoğraf: Evrensel

Paylaş

1996 yılında haber takibi sırasında gözaltına alınan ve işkence ile öldürülen Evrensel muhabiri Metin Göktepe’nin annesi Fadime Göktepe trafik kazası geçirdi.

Evrensel'e konuşan Fadime Göktepe’nin kızı Meryem Göktepe, olayın geçtiğimiz çarşamba günü Silivri’de yaşandığını aktardı. Göktepe, “Annemin bulunduğu araç ile bir başka araç çarpışmış. Annem önde oturuyormuş. Kaza sonrası hastaneden eve gitmişler. Annemin ağrılarının şiddetlenmesi üzerine en yakın hastane olan Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı” dedi.

Göktepe, vücudundaki kırıklara burada müdahale edilemeyen Fadime Göktepe’nin, Silivri Devlet Hastanesi'nden Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakledildiğini belirtti.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları, kalça kemiklerindeki kırıkların eski olduğunu ve herhangi bir ameliyata gerek olmadığını belirtti. Tedavi amacıyla bir süre daha hastane tutulan Fadime Göktepe, daha sonra taburcu edildi. (İstanbul/EVRENSEL)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Oyuncu ve yönetmen Kemal İnci, 85 yaşında yaşamını yitirdi

SONRAKİ HABER

Öğrenci kadınlar olarak söyleyecek sözümüz var 

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa