11 Mart 2018 21:49

Beyoğlu'da bir lise öğrencisi öldürülmüş halde bulundu

Beyoğlu'daki metruk bir binada, 18 yaşındaki lise öğrencisi Doğukan Köksal'ın cansız bedeni sandalyeye bağlanarak yakılmış halde bulundu.

Paylaş

İstanbul Beyoğlu'daki metruk bir binada, sandalyeye bağlanarak yakılmış halde bir cansız beden bulundu. Yapılan incelemede şahsın 18 yaşındaki lise öğrencisi Doğukan Köksal olduğu belirlendi. Olayla ilgili Köksal'ın babası gözaltına alındı.

DHA'nın haberine göre, İstiklal Mahallesi Dikbayır Sokak üzerinde akşamüstü bir binada cansız beden görenler polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, 18 yaşındaki lise öğrencisi Doğukan Köksal'ın sandalyeye bağlı cansız bedeni ile karşılaştı. Bedenin yakıldığı tespit edildi.

Olay yeri inceleme ekipleri ve savcılığın incelemesinin ardından cansız beden, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

DOĞUKAN KÖKSAL'I BABASININ ZİNCİRLEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Olayla ilgili Doğukan Köksal'ın babası gözaltına alındı. Bostancı'nın ifadesinde, "Oğlum tiner bağımlısıydı, onu bu bağımlılıktan bir türlü kurtaramadım, Beyoğlu sokaklarında kaçıp kaybolmasın diye olaydan 3,5 saat önce sandalyeye ben zincirledim. Ancak onu kesinlikle yakmadım" dediği öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

İYİ Parti Zonguldak İl Kongresi'nde tekmeli yumruklu kavga

SONRAKİ HABER

Yeni Zelanda’da 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa