20 Kasım 2017 17:19

Uzaklaştırma talebi reddedildi, yüzüne kimyasal atıldı!

Ayrılmak isteyen sevgilisinin yüzüne kimyasal madde atan şahıs tutuklandı. Saldırıya uğrayan Marina Lakvekheliani: Uzaklaştırma istedim reddettiler

Uzaklaştırma talebi reddedildi, yüzüne kimyasal atıldı!

Paylaş

Eskişehir'de yaşayan Gürcistan uyruklu Türkiye vatandaşı bilgisayar öğretmeni 45 yaşındaki Marina Lakvekheliani, ayrılmak istediği erkek tarafından saldırıya uğradı. Yüzüne kimyasal madde atılan kadın 'Uzaklaştırma istedim ama reddettiler. Can güvenliğim yok' dedi.

Doğan Haber Ajansı'nın aktardığı habere göre geçtiğimiz cumartesi günü yaşanan saldırı, Marina Lakvekheliani marketten ekmek alıp evine döndüğü sırada gerçekleşti.

Lakvekheliani apartman dairesinden içeriye girmek istediği sırada arkasından gelen 46 yaşındaki İ.C., yüzüne kimyasal madde döküp kaçtı. Yüzünde yanıklar oluşan Marina Lakvekheliani, Eskişehir Devlet Hastanesi Plastik Cerrahisi Servisi'nde tedaviye alındı. 

'ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR'

Hastanede tedavisi süren ve can güvenliğinin olmadığını söyleyen Marina Lakvekheliani, olayla ilgili şunları söyledi:

"İ.C. ile ciddi bir birlikteliği düşündüğünü söylediği için arkadaşlığımız başladı. Zaman içinde çok fazla yalanları ortaya çıktı. Kandırıyordu, dedikleri birbirine uymuyordu. Aramızda sürekli kavgalar olmaya başladı. Ayrılıyorduk, zorla geliyordu tehdit ediyordu, takip ediyordu. Bir şekilde tekrar barışıyorduk. Kıskançlık krizleri vardı. Son olarak biz ayrıldık. Kabullenemedi bunu. Öldüreceğini söyleyerek tehdit etti. Polise ve savcıya gittim uzaklaştırma kararı verilmesi için ancak reddedildi. Olay günü ekmek almış eve dönerken bir anda yüzüme bir şey döktü ve kaçtı. Ben hastaneye geldikten sonra telefon edip 'Niye böyle şeyler uyduruyorsun?' dedi. Gözüm kulağım zarar gördü. Polise şikayetçi oldum. Şu an ben güvende değilim."

TUTUKLANDI

Eskişehir'de, Gürcistan uyruklu Marina Lakvekheliani'nin yüzüne kimyasal madde döktüğü iddiasıyla polis tarafından gözaltına alınan İ.C., mahkemece tutuklandı. İ.C., Eskişehir H Tipi Cezaevi'ne gönderildi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

'Kıyılar şirketlere koşulsuz devredilecek'

SONRAKİ HABER

Jinnews muhabirleri Canözer ve Elyakut gözaltına alındı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa