19 Eylül 2017 11:01
Son Düzenlenme Tarihi: 20 Eylül 2017 13:39

İrem Derici yoğun bakımda

Sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılan şarkıcı İrem Derici’nin yoğun bakıma alındığı açıklandı.

İrem Derici yoğun bakımda

Paylaş

Halsizlik, yorgunluk ve karın ağrısı şikayetiyle geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılan ve konserlerini iptal ettiğini duyuran İrem Derici, dün yoğun bakıma alındı.

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran, Derici’nin sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Hastamız İrem Derici gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

'GELDİĞİ GÜNE GÖRE DAHA İYİ'

İrem Derici ile ilgili açıklama; Prof.Dr.Baran"Tüm organları şu anda iyi. Böbrekleri bitti diye birşey yok"

Reha Baran ertesi gün yaptığı açıklamada da "Genel durumu geldiği güne göre daha iyi. Televizyon izliyor, gazete okuyor. Son derece iyi durumu şu anda. Meyve istedi meyve de yedi" dedi.

Kilo kaybıyla ilgili soruya "Dramatik bir durumu yok" diyen Baran, "Tüm organları şu anda iyi. Böbrekleri bitti diye birşey yok. Birkaç gün daha yoğun bakımda tutmayı planlıyoruz" dedi.

Derici'nin ara sıra ateşinin çıktığını belirten  Prof. Dr. Reha Baran, "Önümüzdeki 1-2 gün belirleyici olacak" diye konuştu. Baran, Derici'nin başka bir hastaneden getirildiğini belirtirken yanlış tedavi iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtti. Baran, "Kalp ile ilgili bir sıkıntısı yok" şeklinde konuştu.  (DHA)

ÖNCEKİ HABER

Hamza Yalçın’ı dünyaca ünlü hukukçu Garzon savunacak

SONRAKİ HABER

‘Rus uçakları İdlib’e hava saldırısı düzenledi’

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa