Ertuğrul Özkök’ten Cem Küçük’e yanıt: Favori komedyenim

Ertuğrul Özkök’ten Cem Küçük’e yanıt: Favori komedyenim

Hürriyet Yazarı Ertuğrul Özkök, 'Aydın Doğan'a talimat veririm gereğini yapar' diyen Cem Küçük'e yanıt verdi.

Hürriyet Yazarı Ertuğrul Özkök, Gazeteci Cem Küçük’ün, kendisine yönelik “Sen kimsin ya?” diye seslenmesi sonrasında “Bütün Hürriyet’i toplasan benim serçe parmağım kadar güçlüsün. Ben Aydın Doğan’a talimat veririm, gereğini yapar” ifadesine “Televizyonda iki favori komedi programım var” sözleriyle tepki gösterdi.

Özkök, Küçük’e ithafen, “Vücut dili, babalama kabiliyeti, efelenme ustalığı, debelenme düzeyi 10 numara...” ifadelerini kullandı.

Ertuğrul Özkök, “‘Cihat’ı anlatırken işte bunu da anlatın ki...” başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili kısmı şöyle: “Televizyonlarda favori iki komedi programım
- Cübbeli Şov: İsmail Dümbüllü geleneğinin dümbülsüz versiyonu. Kostüm ve makyaj 10 numara.
“Gag”, yani küçük komik skeç kabiliyeti çok iyi...

- Küçük Cem Şov: Çocukluğumun “Francis Talking Mule” filminin kahkahalarla güldüğüm baş karakterinden bile iyi...Vücut dili, babalanma kabiliyeti, efelenme ustalığı, debelenme düzeyi 10 numara...” (MEDYA SERVİSİ)

 

www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. nazım yılmaz 2 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    ERTUĞRUL' UN vatandaş nezdinde kredibilitesi tükenmiş durumda.BİLİNEN BİR ŞAHSİYET.... Nerede yazıyorsa uzak dururum . " NİFAK SOKMA..YALAN VE PROJE "" Böyle bir tanımlama uygun düşer... Cem küçüğün onunla polemik yapması kendisine bir şey kazandırmaz.

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.