18 Ağustos 2017 15:50

Cem Küçük: Aydın Doğan'a talimat veririm gereğini yapar!

Türkiye Yazarı Cem Küçük, 'Küçük Cem'i MİT'e ben yerleştirdim' diyen Ertuğrul Özkök'ü hedef aldı.

Cem Küçük: Aydın Doğan'a talimat veririm gereğini yapar!

Paylaş

İktidara yakın Türkiye gazetesinin yazarı Cem Küçük, kendisiyle ilgili olarak “Küçük Cem’i MİT’e ben yerleştirdim” diyen Hürriyet Yazarı Ertuğrul Özkök’e tepki gösterdi.

Özkök’e “Sen kimsin ya?” diye seslenen Küçük, sözlerinin devamında “Bütün Hürriyet’i toplasan benim serçe parmağım kadar güçlüsün. Ben Aydın Doğan’a talimat veririm, gereğini yapar” ifadesini kullandı.

Beyaz TV’de yayınlanan “Ne Var Ne Yok” adlı programa konuk olan Küçük, şunları söyledi: “Oray Eğin’i Habertürk’e sen yerleştirdin. Kenan Tekdağ almış gibi gözükebilir ama senin adamın o, sen yerleştirdin. Turgay Ciner’i batırmak gibi bir niyetin var. 2007’de nasıl Sabah’a el koydunuz, Ciner’indi o. ‘Cem’i MİT’e yerleştirdim’ falan diyor. Sen kimsin ya? Ertuğrul Özkök, sen kimsin? Bütün Hürriyet’i toplasan benim serçe parmağım kadar güçlüsün. Ben Aydın Doğan’a talimat veririm, gereğini yapar. Eskisi gibi çıkın hükümetin aleyhine bir tek yazı yazın. Eskiden eleştiriyordunuz. Bir tane eleştirel yazı yazamıyorlar. Hiçbir güçleri yok. Bak ne diyorum; bütün Hürriyet’i topla benim serçe parmağım daha güçlü. Patronuna talimatı veririm, gereğini yapar. Parmağımda oynatıyorum onları. Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorum. Akılsız bunlar. Bizimkiler bunları bir şey zannediyor.” (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Almanya özel kuvvetlerinde aşırı sağcı soruşturması

SONRAKİ HABER

Yeni e, Van'da okurlarıyla buluştu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa