20 Haziran 2017 08:04

Ahmet Hakan'dan CHP'li Aykut Erdoğdu'ya sert sözler

Ahmet Hakan, Erdoğan'ın medya patronlarıyla iftarında 'Adalet Yürüyüşü'nü yayınlamayın emri verdiğini söyleyen Aykut Erdoğdu'yu eleştirdi.

Paylaş

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın medya patronlarını ağırladığı iftarda "Adalet yürüyüşü"nü yayınlamayın emri verdiğini iddia eden CHP Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu için sert ifadeler kullandı.

Aydın Doğan'la konuşup cevap veren Ahmet Hakan, "Yalancısın ve müfterisin Aykut Erdoğdu" başlıklı bir köşe yazısı kalem aldı.

Ahmet Hakan yazısında Erdoğdu'nun ifadelerinin doğru olup olmadığını Aydın Doğan'a sorduğunu, Doğan'ın da bu iddiayı yalanladığını belirtti.

Hürriyet Yazarı, CHP Genel Başkan Yardımcısı olan Erdoğdu'nun sorumluluğunun büyük olduğunu ancak sorumsuzca davrandığını öne sürdü.

Ahmet Hakan, "İşte görüyorsunuz: - Alenen yalan söyleyebiliyor. - Alenen iftira atabiliyor. Tarafsız habercilik yapmaya çalışan bir medya grubunu yalanıyla, iftirasıyla töhmet altına almaktan hiç çekinmiyor. Hem Cumhurbaşkanı’nı hem de Aydın Doğan’ı yalanıyla, iftirasıyla zan altında bırakabiliyor." dedi. (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

İlk turda öncelikler ve tarihlerde anlaşma sağlandı

SONRAKİ HABER

Rabia Naz Komisyonu ilk toplantısını yaptı

Reklam
Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa