Ahmet Hakan'dan CHP'li Aykut Erdoğdu'ya sert sözler

Ahmet Hakan'dan CHP'li Aykut Erdoğdu'ya sert sözler

Ahmet Hakan, Erdoğan'ın medya patronlarıyla iftarında 'Adalet Yürüyüşü'nü yayınlamayın emri verdiğini söyleyen Aykut Erdoğdu'yu eleştirdi.

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın medya patronlarını ağırladığı iftarda "Adalet yürüyüşü"nü yayınlamayın emri verdiğini iddia eden CHP Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu için sert ifadeler kullandı.

Aydın Doğan'la konuşup cevap veren Ahmet Hakan, "Yalancısın ve müfterisin Aykut Erdoğdu" başlıklı bir köşe yazısı kalem aldı.

Ahmet Hakan yazısında Erdoğdu'nun ifadelerinin doğru olup olmadığını Aydın Doğan'a sorduğunu, Doğan'ın da bu iddiayı yalanladığını belirtti.

Hürriyet Yazarı, CHP Genel Başkan Yardımcısı olan Erdoğdu'nun sorumluluğunun büyük olduğunu ancak sorumsuzca davrandığını öne sürdü.

Ahmet Hakan, "İşte görüyorsunuz: - Alenen yalan söyleyebiliyor. - Alenen iftira atabiliyor. Tarafsız habercilik yapmaya çalışan bir medya grubunu yalanıyla, iftirasıyla töhmet altına almaktan hiç çekinmiyor. Hem Cumhurbaşkanı’nı hem de Aydın Doğan’ı yalanıyla, iftirasıyla zan altında bırakabiliyor." dedi. (MEDYA SERVİSİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 20 Haziran 2017 08:20
www.evrensel.net

3 yorum yapılmış

 1. Bekir ÇELİKAĞ 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  EN KABA VE GALİZ İFADELERLE CHP'YE SALDIRMA VE HAKARET ETMENİN DAYANILMAZ KOLAYLIĞINA AHMET HAKAN DA KENDİNİ KAPTIRMIŞ.
  YALANIN, İFTİRANİN EN İRİ KIYIMLARI, EN İNSAFTAN VE VİCDANDAN YOKSUN OLANLARI HERGÜN İKTİDAR MENSUPLARINCA SERGİLENİYORKEN, VE AHMET HAKAN'IN MAÇASI BUNLARA ''YALAN'' ''İFTİRA'' DEMEYE ELVERİŞLİ DEĞİLKEN, AYKUT ERDOĞDU'YA YAPILAN BU YAZILI SALDIRI BİR YERLERE YARANMA ÇABASININ VE UCUZ KAHRAMANLIK GÖSTERİSİNİN DİK ALASIDIR,DORUK NOKTASIDIR.

 2. yusuf 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  sayın hakan ben sizi bu yazınızla değil yaptığınız proğramla eleştireceğim --aslında güzel proğram yapıyorsunuz --fakat tam proğrama adepte oluyoruz ,hemen proğramı kesiyorsunuz , sayın cumhur başkanının iftar konuşması diye kesiyorsunuz.fakat sayın cumhur başkanı konuşmasını cumhur başkanı kimliği ile yapmıyor, ya siz bizi aldatıyorsunuz ,yada birileri sizi aldatıyor.çünkü sayın cumhurbaşkanının konuşması baştan sona kadar mualiflere sataşmak ve bir akp genel başkanı sıfatı ile konuşmak , belki yok yahu nerden çıkarıyorsunuzda diye bilirsiniz fakat konuştuğu kürsüdeki amblem akp amblemi ----cumhurbaşkanımızın bir cumhurbaşkanı gibi tarafsız herkesime hitap edecek konuşmalarını seve seve dinleriz, fakat bir akp başkanı sıfatı ile dinlemek zorunda değiliz eğer bunu yaparsanız ki yapıyorsunuz o zaman diğer siyasi partilerinde başkanlarının o saatte konuşmalarını canlı verin taraf tutmayın bizi izleyicileride bu zulmü yaşatmayın ----kimse bir parti başkanının konuşmasını sizin o nitelikli proğramınızda görmek istemez bize zorla dinlettiriyor ve seyrettiriyorsunuz ne olur bu işkenceyi yapmayın bize ---tarafsız bir cumhurbaşkanını sabah,akşam dinlemeye hazırız fakat bir parti başkanını asla

 3. Adil kara 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 0

  Ahmet hakan yüzde yüz haklı

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.