Dilipak: Kılıçdaroğlu cezaevine gidiyor

Dilipak: Kılıçdaroğlu cezaevine gidiyor

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak ‘Teşekkürler Kılıçdaroğlu!’ başlıklı yazısında Kılıçdaroğlu’yu ‘cezaevi’yle tehdit etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet yürüyüşünden rahatsız olan yandaş köşe yazar tehditlerini sürdürüyor. 

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak ‘Teşekkürler Kılıçdaroğlu!’ başlıklı yazısında CHP liderinden yürüyüşü bitirmesini istedi, bununla da yetinmeyerek bir de Kılıçdaroğlu’yu ‘cezaevi’yle tehdit etti.

“Çakma Gandi’nin çakma gezisi sanırım siyasi mizah için iyi bir malzeme olacak” diyen Dilipak, yürüyüşe ilginin olmadığını iddia etti. 
CHP liderini cezaevi ile tehdit eden Dilipak şöyle yazdı: “İddia gerçekse, MİT TIR’ları görüntülerini Ekrem Dumanlı Kılıçdaroğlu’ya, Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu’ya, o da Can Dündar’a vermiş! Kılıçdaroğlu’nun telaşı da, Erdoğan’ın yürüyüşle ilgili açıklamasında yargı uyarısının sebebi de şimdi daha iyi anlaşılıyor. Kılıçdaroğlu’nun “cezaevine doğru büyük yürüyüş”ü sürüyor. Kendi ayağı ile tıpış tıpış gidiyor. Durmak yok yola devam” (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net

2 yorum yapılmış

  1. M.Turgut Ünlü 4 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Devleti yönetenlerin ve onlara destek olanların suç işleme özgürlüğü yoktur.Komşu ülke asilerine silah ve mühimmat göndermek suçtur.Bu herifin önce bunu bilmesi lazım.Muhalefet görevini anayasal sınırlar içinde yapmaktadır.Yalakalığını yaptığı politikacılar halen anayasal suç işlemektedirler.

  2. yy 4 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    su tipe bak allahim.asil sirf su tipe bakip seni atmalari lazim hapse.tum medyayi devleti heryeri ele gecirdiniz be kardesim.birileri cikip hak hukuk aramaya baslayinca mi rahatsiz oluyorsunuz.bir de cikip demokrasi mavralari yapiyorsunuz.hepiniz utanin!

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.