Taşgetiren'den 'Adalet Yürüyüşü'ne: 69'luk direnç yürüyüşü

Taşgetiren'den 'Adalet Yürüyüşü'ne: 69'luk direnç yürüyüşü

Star yazarı Ahmet Taşgetiren, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet yürüyüşü' için 'CHP tabanının ötesinde karşılık bulur' dedi.

Star yazarı Ahmet Taşgetiren, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması sonrası başlattığı "Adalet yürüyüşü"nü kaleme aldı.

"Kılıçdaroğlu'nun eylemi klasik CHP tabanının ötesinde karşılık bulur" diyen Taşgetiren, "69 yaşında bir direnç yürüyüşüdür bu. Genç olsa bile her insan tükenebilir. Ama o tükenme halleri bile etkinliği artırır" ifadelerini kullandı.

Taşgetiren'in yazısının tamamını buradan okuyabilirsiniz. (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net

3 yorum yapılmış

 1. Ahmet 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Chp izmir buyuksehir belediyesinin yaptigi isci kiyimi bu yuruyuse en buyuk sabotajdir

 2. Orhan Sivrikaya 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 1

  Sayın Taşgetiren
  Sizi ilgi ile okurdum. Son zamanlarda sizin de kafanız en az K.K. kadar belki de ondan fazla karışık. K.K. nın kafasını karıştıranları biliyoruz. Ancak sizin bu milletin vicdanını kanatacak yazılar yazmanız, sizi yıllarca Milletimizin vicdanı olarak gören bu necip milletin kafasını hayli karıştırıyor. Saygılarımla

 3. Orhan Sivrikaya 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 2

  Sayın Taşgetiren
  Sizi ilgi ile okurdum. Son zamanlarda sizin de kafanız en az K.K. kadar belki ondan fazla karışık. K.K. nın kafasını karıştıranları biliyoruz. Ancak sizin bu milletin vicdanını kanatacak yazılar yazmanız, sizi yıllarca Milletimizin vicdanı olarak gören bu necip milletin kafasını hayli karıştırıyor. Saygılarımla

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.