Adalet Bakanı Bozdağ: Kılıçdaroğlu suç işliyor

Adalet Bakanı Bozdağ: Kılıçdaroğlu suç işliyor

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 'Adalet Yürüyüşü'nü sürdüren Kılıçdaroğlu'nun Berberoğlu'nun tutuklanmasına dair eleştirileri için 'Suçtur' dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması sonrası partinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı eleştirileri değerlendirdi.

Bozdağ, Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları için "...Yargıya ve yargı mensuplarına yönelik eleştiri sınırlarını aşan, tahkir, tezyif ve tahrik içeren açıklamaları endişe vericidir. Yargılama süreci devam ederken, bu süreci hukuka aykırı olarak etkileyecek biçimde açıklamalar yapmak, yargı mensuplarını hedef göstermek, tahkir ve tehdit etmek açıkça suçtur." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Berberoğlu'nun tutuklanması sonrası Ankara'dan İstanbul'a 'Adalet Yürüyüşü' başlatmıştı. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 16 Haziran 2017 14:22
www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. Nejdetkenani 5 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Sizin kadar adi alçak ucube gelmedi bu dünyaya sözde "adalet bakanı daha adaletin ne olduğu bilmiyor garibim "

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.