Cübbeli Ahmet: Kıdem tazminatı caiz değil

Cübbeli Ahmet: Kıdem tazminatı caiz değil

Kabir azabından koruyan kefen, okunmuş su gibi ürünleri satmasıyla tanınan Cübbeli Ahmet, kıdem tazminatının caiz olmadığını söyledi.

Kabir azabından koruyan kefen, okunmuş su gibi ürünleri satmasıyla tanınan İsmailağa cemaatinin medyatik ismi Ahmet Mahmut Ünlü, Beyaz TV’de katıldığı bir programda kıdem tazminatının “caiz” olmadığını söyledi.

Programda, “İşten çıkarılınca kıdem tazminatı almak caiz midir?” şeklindeki soru üzerine Ahmet Mahmut Ünlü, “Caiz değil. Çünkü, kıdem tazminatı hakkı değil, maaşını almış. Kendi çıksa alamıyor, adam çıkarırsa alıyor. Hakkı olsa kendi çıksa da alması lazım. Demek ki hakkı değil” diye konuştu.

Programın videosunu Twitter hesabından paylaşan CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, “Ülkenin sürüklendiği yer bu. Şu an iktidarda olan zihniyet bu. Bu akıl tutulmasının yarattığı derin travmanın hedefinde kim var? İşçiler…” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: BirGün

Son Düzenlenme Tarihi: 13 Haziran 2017 08:51
www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. Ersin 5 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Şimdi Hakaret etsem yayınlanmaz Her istifa eden Kıdem tazminatı almaz gibi bir durum yok o yüzden verdiği örnek bile doğru değil

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.