Yalçın Topçu: Daracık yerde 39 kişiyi nasıl öldürmüş

Yalçın Topçu: Daracık yerde 39 kişiyi nasıl öldürmüş

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Reina’yı ziyaret etti: Daracık alanda 39 kişiyi nasıl öldürmüş anlamadım.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 39 kişinin hayatını kaybettiği Reina’yı ziyaret etti. Reina adlı gece kulübünün içi ziyaret sırasında ilk kez görüntülendi.

Topçu’nun ziyarete ilişkin açıklamaları ise dikkat çekici. Hürriyet'ten Erdinç Çelikkan'ın aktardığına göre, Topçu “Olay yerinde polislerden bilgi aldım. O daracık alanda elinde keleşle 39 kişiyi nasıl öldürmüş anlamadım. Bu çok net olarak profesyonel bir olay. Bu olay tek başına bir teröristin yapabileceği bir şey değil. Orası çok daracık bir yer” dedi. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net

3 yorum yapılmış

  1. Adnan Ergil 9 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Bu nasil bir mantık. Esas daracık yerde o kadar insan daha kolay avlanır. Nişan almaya bile gerek yok. Gelişigüzel tarafından gitsin.

  2. mahmut 9 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Saraydan sonra Reina nasıl daracık bir mekan olarak göründüyse artık...

  3. üzgün bekir 9 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    bu yorumu nasıl yapabiliyor çok merak ettim... dar alandaki insan yoğunluğu daha fazla olduğunu düşünememiş sanırım... iğne atsan yere düşmez diye deyim de var hani... allah tüm şehitleri rahmet eylesin

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.