Meclis'te gizli kamera var şikayet yok!

Meclis'te gizli kamera var şikayet yok!

Meclis'te MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın odasına konulan gizli kamerayla ilgili hiç kimse şikayette bulunmamış.

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın odasına konulan gizli kamerayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun Meclis Başkanlığı'na verdiği soru önergesine yanıt geldi.

Cevapta, “Gizli kamera ile kayıt yapıldığına ilişkin son iki yıl içerisinde Başkanlığımıza herhangi bir şikâyette bulunulmamıştır” denildi.  Ayrıca Sancaklı'nın odasına konulan kamerayla ilgili emniyetin soruşturma yürüttüğü kaydedildi.

10 Kasım 2016 tarihindeki TBMM Genel Kurulunda MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, Saffet Sancaklı'nın TBMM'deki odasının tavanına kamera yerleştirildiği ve daha sonra bu kameranın yerinden söküldüğünün tespit edildiğini belirtmiş ve TBMM Başkanlığı tarafından ivedilikle incelenmesini istemişti. (Ankara/EVRENSEL)

www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. phlip tas 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    15 temmuzda tuklanan kurmay albay isa sancakli ,safet sancaklinin daysimi ?
    bilen varmi?

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.