'Bayrak asan dayı' reklam yıldızı oldu

'Bayrak asan dayı' reklam yıldızı oldu

‘Bayrak asan dayı’ Salih Tahtalı bu kez reklam filmiyle gündemde.

2013 yılında balkonuna bayrak asarken fotoğrafı çekildi. Bu fotoğrafla internette fenomen haline geldi. ‘Bayrak asan dayı’ Salih Tahtalı bu kez reklam filmiyle gündemde.

Sosyal ağlarda gündem değiştikçe fotoğrafı farklı bayraklarla kullanılan Salih Tahtalıoğlu bir firmanın reklam filminde rol aldı. Gazeteduvar’ın haberine göre Ülker’in online oyuncular için açtığı Youtube kanalı ‘Mutluluk Oynanır’ için kamera karşısına geçen ‘bayrak asan dayı’, filmde League of Legends (LOL) isimli oyunun Türkiye Büyük Finali takımlarından Supermassive oyuncularıyla birlikte görülüyor.

Tahtalıoğlu, reklam filminde Ülker’in sponsoru olduğu e-spor takımı SuperMassive’in şampiyonluk kemerinin ekrana gelmesinden sonra sosyal medyada olduğu gibi “As bayraklar as as as” tezahüratıyla balkona takımın bayrağını asıyor.

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde yaşayan Emekli Salih Tahtalıoğlu’nun fotoğrafı, Photoshop yardımıyla Game of Thrones’tan, Reza Zarrab’ı tutuklatan New York Güney Bölge Savcısı Preet Bharara’ya kadar farklı capsler için kullanılmıştı. (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER Salih Tahtalı