19 Temmuz 2016 04:11

Arda Turan'dan Erdoğan'a: Benim başkomutanım sizsiniz

Futbolcu Arda Turan'dan Erdoğan'a: 'Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek, insanları toparlayacaksınız. Benim başkomutanım sizsiniz:'

Paylaş

Barcelona'da forma giyen Futbolcu Arda Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sevgisini, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ilan etti.

Erdoğan'dan övgüyle bahseden Turan, "Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek, insanları toparlayacaksınız. Benim başkomutanım sizsiniz" ifadelerini kullandı.

Arda Turan'ın sözleri şöyle;

"Şimdi siz yalaka dersiniz deyin...!!! Hayatı boyunca devletin hiç bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum.. Hastalandık aradın üzüldük aradın sevindik aradın Allah'ın selamını gönderdik aradın dünyanın her yerinde sahip çıktın sizinle konuşurken siz bile demedik abilik yaptınız her şartta bize ...! sahip çıktınız..! bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim ...! Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek insanları toparlayacaksınız Allah iki cihanda sizi mutlu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsiniz!!!! Her şartta... ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti" (CİHAN)

ÖNCEKİ HABER

ABD, uçuş yasağını kaldırdı

SONRAKİ HABER

Flamingoların yaşam alanı daralıyor: Düden Gölü'nde kuraklık yaşanıyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa