Sedat Peker'in 'kan'lı fantezileri sürüyor: Bana 'onların kanlarını içeceğiz' diyorlar

Sedat Peker'in 'kan'lı fantezileri sürüyor: Bana 'onların kanlarını içeceğiz' diyorlar

Barış için imza veren akademisyenlere "Oluk oluk kan akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" diyen suç örgütü lideri Sedat Peker, Ankara katliamının ardından bazı bölgelerde sevinç gösterileri yapıldığını iddia ederek, "Önümüzdeki zamanlarda başınıza gelecekleri peşin peşin söylüyorum. Bundan sonra beni şikayet ederken 'bizi tehdit ediyor' asla demeyin. 'Bunları bizzat yaşayacaksınız diyor' deyin (Yani çıtayı bir adım yükselttiğimi söyleyin)" tehditlerini savurdu.

Peker, "Bu milletin beklediği o vakit geldiği zaman yani yüce Allah korusun, devletimiz işlemez hale gelirse yaşanacak olaylardan sonra, bu hadiseleri falanca yer katliamı, filanca yer katliamı şeklinde anmaya sizlerin ve yakınlarınızın hakkı olmayacaktır" sözlerini sarf etti.

Peker, şu tehditleri savurdu: "Tarihte her zaman kanıtlandığı üzere; 'Rüzgar ekenler, fırtına biçecekler!' Bu milletin fedailerinin kanının koyu olduğunu ve onların asla geceleri görünmediğini mutlaka öğrenecekler.Şimdi bu sözlerimi okuyan bazıları yine hakkımda adliyelere şikayet dilekçesi vereceklerdir. Onlara son sözüm şudur. Kulağınızı açın ve beni iyi dinleyin. Ben sizi tehdit etmiyorum. Yüce Allah korusun önümüzdeki zamanlarda başınıza gelecekleri peşin peşin söylüyorum. Bundan sonra beni şikayet ederken 'Bizi tehdit ediyor' asla demeyin. Bunları bizzat yaşayacaksınız, diyor deyin (Yani çıtayı bir adım yükselttiğimi söyleyin) Beni kanlarınızla duş alacağız dedim diye suçlayan gafiller, siz benim hümanistliğime yatın kalkın dua edin. Sokakta karşılaştığım vatan evlatları, 'Reis sen az bile söyledin. Biz onların kanlarıyla duş almayacağız, hem vallahi hem billahi onların kanlarını içeceğiz' diyorlar. Men Dakka Dukka (Eden bulur!..)" (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER Sedat Peker