22 Şubat 2010 00:00

zama zingo

* Cumartesi akşamı televizyonu ne kadar film dolu oluyor git gide, insan başa çıkamıyor...

Paylaş

* Cumartesi akşamı televizyonu ne kadar film dolu oluyor git gide, insan başa çıkamıyor... Aynı akşam Woody Allen’ın en iyi filmlerinden Maç Sayısı, son yılların efsane filmi Sil Baştan, sistem düşmanı V for Vendetta, hepsi birden televizyondaydı. Karşılarında da Adanalı vardı, rakip olarak. İnsan nasıl şaşırmasın?..
* Çaresiz Evkadınları denen dizi, yani Desperate Housewives, her bölümde şu sonuca varıyor: eden bulur. En son Bree’yi kocası tarafından eziyete uğrarken görünce bu aklıma geldi. Arkadaş, sevgili, koca falan dinlemeden kırk türlü entrika peşinde koştu bu ev kadınları, artık bunların meyvelerini topluyorlar.
* Seda Sayan’la Onur Şan’ın evliliklerinin bitme ihtimali, bütün hafta sonu beni çok yordu. Bitecekse bitsin, sanki nikahlarını ben kıydım, neden böyle dünyanın sonuymuş gibi haber yapılıyor anlamış değilim. Zaten bana ne de, bir de aman allah bunu nasıl önleriz diye haber olunca, insanın tepesi iyice atıyor.
* Bir Kadın Bir Erkek dizisini sinema filmi yapmayı düşünüyorlarmış. Bir yandan, insan güzel bir şey olabileceğini düşünerek heyecanlanıyor ama uyarmak lazım, skeçle film birbiriyle ilgisi olmayan şeyler. Recep İvedik bile skeçken iyiydi, hesap edin. Belki de çiçek dalında güzel.
ÇAĞDAŞ GÜNERBÜYÜK
ÖNCEKİ HABER

‘Balyoz’da gözaltı dalgası

SONRAKİ HABER

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'ye geri döndü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa